Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen lehetetlen átmenni....

Ezen lehetetlen átmenni. Valami tipp? Megőrülök. Hányszor buktatok meg KRESZen?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, elkezdtem a jogsit, megbuktam kreszen... megint megyek 2hét mulva.

hiába gyakorolok és tanulok könyvből itthon nem megy a tesztelés cd-n a max ponton 59:( és lehetetlen...komolyan elegem van belőle, szeretnék már vezetni, de sosem fogok:(olyan nyomi buta béna vagyok, gyülölöm magam

sosem lesz jogsim:(


2011. aug. 9. 16:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ne add fel, én nem vettem komolyan 3* buktam, negyedjére már ideges lettem, elkezdtem kitölteni, megnéztem a hibákat, majd megint, így rögzültek a dolgok és átmentem. 10 éve vezetek és ma már röhögök rajta, hogy ilyen béna voltam, azt hittem a kisujjamból kirázom.
2011. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
37%
Szerintem rosszul állsz alapból a dologhoz. Az egyik ismerősöm háromszor bukott meg. Na és? Nem adta fel, és negyedikre sikerült neki!
2011. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem 3madjára sikerült. :) Sokat tesztelj, az segít.
2011. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
nem kiakadni kellene,hanem tanulni meg gyakorolni..2 hét hosszú idő, az alatt simán meg tudod jegyezni a dolgokat, nem a világ vége, hogy nem elsőre sikerült..fő a pozitív hozzáállás:P
2011. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
unokanővérem is ezen idegeskedett mindig. neki is 24 évesen lett jogsia. sztem ne idegeskedj, majd meglesz az! :)
2011. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%
A max IQ-d sem lehet nagyon több 59-nél. A KRESZ rém egyszerű, csak logikus gondolkodás kell hozzá, a másik részét meg egyszerűen meg kell tanulni. Sose értettem, hogy lehet rajta megbukni.
2011. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
itthon már mindenki cseszeget h buta vagyok, semmire se vagyok jó, hagyjam abba ugyse fog menni...elég elkeserítő. most nekiálltam sírni. fater ordít velem, hogy még ezt se tudom megcsinálni rendesen
2011. aug. 9. 16:58
 8/28 anonim ***** válasza:

Anyu is 3x bukott meg, de egy szót nem tanult rá azért, meg állítólag a munka meg a család miatt.

Az én emlékeim szerint az anyjával dumcsizott esténként és nem ért rá tanulni.

Én elsőre átmentem, de én magológép vagyok.


Rajzold le esetleg a feladatokat, hátha jobban megjegyzed.

2011. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
tesztelj. és keresd az okát a hibádnak.
2011. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
mikor odaülök vizsgázni bepánikolok...:S
2011. aug. 9. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!