Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MITSUBISHI LANCER 1.3 GLX...

MITSUBISHI LANCER 1.3 GLX Proton 413 kocsi megbízható vásárlás lenne?

Figyelt kérdés
[link] oldalon találtam egy számomra nagyon tetszetős autót, de nem tudom megéri-e az árát. Szeretnék megtudni többet az autóról. Mi a proton? Mennyire megbízható? Előre is köszönöm.
2011. aug. 10. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kereskedős lenne, megérné. Esetleg így is, ha elviszed szerelőhöz egy teljes átvizsgálásra.
2011. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem egy Mitsubishi, ez egy Proton. A Proton egy malajziai cég mely néhány éve már Európába is gyárt autókat. Kezdetben a Citroen és a Mitsubishi gyártástechnológiáit vette át (ez pl. lényegében egy fapadosnál is fapadosabb Lancer), de ma már gyártanak saját autókat is. Anno Mo.-n is nagy hévvel képviseltették magukat...egy pár évig: [link]

Én kicsit ótszkodnék tőle, de ha nem zavar a gagyi belső/külső és csak egy autót akarsz akkor nyugodtan vedd meg, végülis ez is csak egy Micsu.

2011. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

A Proton egy angol autógyártó cég. Még ma is él. Ez kb annyira Mitsubishi, mint amennyire a Rover Honda (vannak szinte tök azonos, csak dizájnban más modellek). Szerintem 2001-es évjárathoz feltűnően olcsó. Én is autót keresek éppen, néztem mostanában nagyon sokat, és mindegyiknek megvolt, hogy miért olcsóbb, mint a hasonló típusú/felszereltségű/évjáratú társai...

2011. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig küldött válaszokat. A küldött proton link alapján megszűnt a magyar forgalmazás, akkor nagyon nehéz lenne később alkatrészeket szerezni hozzá, vagy a sima mitsubishi lancer alkatrészek is jók hozzá?Tudom hogy a cikkbe azt írják, hogy szállítanak alkatrészeket Mo-ba, de ez egy kilenc éves cikk. A Mitsubishi híresen megbízható arról, hogy nagyon hosszú élettartamú, és jó minőségű, attól, hogy ez Proton, ez is olyan megbízható?

Előre is köszönöm a válaszokat.

2011. aug. 11. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg egy 9 éves cikk, direkt e miatt linkeltem :) Egyébként nagyrészt (90%) tényleg ugyanaz mint a Mitsubishi Lancer, ami meg Mo.-n nem rendelhető az beszerezhető Európa más országaiból (ez már az autószerelő dolga mondjuk), de az áraik így sem olyan brutálisak, viszonylag olcsón szervizelhető kis gép ez még így is. Valószínűleg attól hogy az orrán Proton embléma van és nem 3 gyémánt (Micsu embléma) ez is ugyanolyan megbízható mint egy Lancer...ha karban tartod.
2011. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!