Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az jó ha benzines autómat...

Az jó ha benzines autómat 2000-2500as fordulaton hajtom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó !
2011. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr.iglo ***** válasza:
Ha az üzemanyag spórolás a fő cél akk jó! De amikor üresbe teszed akk azért engedd el a gázt!
2011. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó, de néha nem árt rendesen "kikormolni", mert hajlamos a lusulásra az autó.
2011. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaja benne maradnak az olajmaradékok egyebek néha azért elég szépen húzasd meg igaz hogy akkor baromi sokat zabál de ritkán muszály
2011. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyámnak volt úgy a kocsija, hogy alig pörgette meg nem ment vele gyorsan. Emiatt már alig ment, meg fulladozott. Az enyém tönkrement, oszt elkértem anyámtól (Astra F). Ahogy elindultam, már akkor furcsálottam, hogy egyesbe is erőlködik, meg alig megy. Nha mondom, majd én kikormolom. Végig padlógázzal mentem meg mindig 6000-nél váltottam. Vissza vittem anyámnak és egy hét múlva felhív, hogy miért tuningolta a tudta nélkül a kocsiját, mert nagyon megy. Én mondtam neki, hogy csak kikormoltam, de nem hisz nekem.
2011. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!