Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire büntetik? Ha pl...

Mennyire büntetik? Ha pl segéd motorral a 40 helyet 100-110mek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves idi0ta!

A segédmotorokat nem arra találták ki, hogy 110-zel száguldozzál vele. Erős motorokat raknak beléjük, alapból mennek mint a mérgezett egér, lehet őket tuningolni, hogy menjenek 130-at is, csak éppen se a váz, se a felfüggesztés, se a fékrendszer nincsen felkészítve erre.

Szóval az a jobbik eset, ha elkapnak és helyben elveszik a jogsidat minimum fél évre, mint hogy szépen meghalj esetleg valaki meghaljon a hulyeséged miatt.

Anyám borogass... Ma már minden elmebeteg kaphat jogosítványt?

2009. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az első válaszolóval: QVA NAGY FELELŐTLENSÉG LENNE!!!!

ha van jogsid, helyből búcsút vehetsz tőle.

ha jogsid sincs, esetleg még a korhatárt sem éred el ,az más kérdés... akkor reméld, hogy jó fej a rendőr, és nem hurcol haza hogy laposra verjen az apád - vagy nem intézi el ő maga.

Na nem mintha nem érdemelné meg egyik-másik tuningolt kiscsóka.

2009. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen tökéletesen egyetértek az eddigi válaszo(ló)kkal, de hogy a kérdésre is kitérjünk: 300000 Ft (azaz háromszázezer forint) büntire számíthatsz. Nem hiszem, hogy érdemes próbálkozni...
2009. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kedves Ányád az id.ta

én csak kérdeztem

és szerintem egy gyorsasági motort elég jól fékekkel és felfügesztéssel látnak el.

és én miatam halnának meg emberek???te h.lye vagy

akik 300száguldoznak?

és igen pesten te hol mész 40el? ha 40mész akkor halsz meg te balfa*z. pesten ha 40 mész ott agyontaposnak

dx 50 gyorsaságik 6.dik sebességbe 40nél rángatnak:D

2009. ápr. 12. 22:08
 5/12 A kérdező kommentje:

2.ik válaszoló mit ír hogy a rendőr megverne?DXd

milyen világban élsz te???:D

tavaly volt olyan robeszom hogy 50ccm volt és ment 120at

és a rendőr leszophatja magát mert 50es

..igen azért megbüntethet ha többel mek mint 40

de ki tartja be? 10ből 1ember esetleg.

és a rendőr se hibátlan..

láttam olyan rendőrt aki index nélkül kanyarodott..őt ki bünteti meg?

2009. ápr. 12. 22:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted ha más nem tartja be a szabályt akkor onnantól teis belesz*rhatsz? Bazki! Tudnék menni mondjuk autópályán 200almégis csak 130-al megyek.. és jönnek a barmok és villogatnak, ettől még én nem fogok gyorsabban menni! Egyébként hiába megy a smk 110-el, (halkan jegyzem meg h az 50-es gyorsaságik közül se megy bármelyik 70-nél többel is akár), nem jelenti azt h annyival is kell menni. De ha gondolod hajtsd csak, várják a vesédet!
2009. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, ezek után én is csak ezt tudom kívánni : siess csak, jó leszel donornak - mert másra úgyse...
2009. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt utálom mikor bekérdez, válaszolnak rá és akkor ugat. Úgy is nyomni fogja neki. Hallod töki csak 1x megy ki eléd valaki és te halott vagy.
2009. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ilyen a közlekedés. veszélyes
2009. ápr. 15. 07:50
 10/12 A kérdező kommentje:

de ezt úgy utálom úgy meg figyeltem.dx

nem is azt kérdezi az ember amiről ugatnak.

erre a válaszra elég lett volna egy összeg és kész .mert sztem az áll a kérdésben! és ti hiába írtok is akármit én akkor úgy megyek ahogy biztonságban érzem még magam.meg ahogy szeretnék

2009. ápr. 15. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!