Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden autószerelő haverom beszél le a Ford Focus-ról (2000 kiadás), mondván drága a szervizelése? Valóban így van? Olyan drága a Ford alkatrész?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a futóműve sem túl erős...

Pedig azon kevés autók egyike, ami nekem is tetszik (azon kívül még a mazda 3, és kifújt...)

2011. aug. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy marhaság.Előre megjegyzem,nekem nincs Fordom.Másfajta autóm van.Kérdezd meg a kedves ,úgymond autószerelő ismerőseidet,hogy:pl. veszek DELPHI féktárcsát,vagy Bilstein lengéscsillapítókat,vagy Aral motorolajat ,rugókat stb.Mivel drágább,mint pl. egy VW Golf-ba,Opelbe vagy más fajta autóba?Mi az ami drágább?Konkrét dolgokat,példát kérj,hogy mondjanak,ne ilyen rablómeséket.S nézz utána te is,meglátod,hogy ezek ilyen hozzá nem értők által elindított beszédek.Még ha lenne is valami árkülönbség,annyira minimális,hogy nem oszt,nem szoroz a kasszádon.Sőt,még az is megtörténhetik,ha utánanézel,hogy egyes hozzávalókat olcsóbban megkapod...Sok sikert az autóvásárláshoz és jó autózást.
2011. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor drága lehet a szervíz ha valaki olyan hülye hogy márkaszervíhez viszi.
2011. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nem márkaszerviz.És inkább mondanak Opelt,vagy Peugeot-ot,Seat-ot mert azokba olcsóbbak az alkatrészek!Még a Skodáról is beszélnek le,pedig az valóban olcsóbb,mint a többi.Hát nem tudom.
2011. aug. 12. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A ford focus I kategoriája legjobb kocsija volt.Sokkal precizebb a futóműve és a kományzása mint az atrának vagy a golfnak.Nekem van egy focus combi 1.8 tddi 66kW-osom már 10 éve nálam van.400 000 km-t menem rá.Nagyon kevés hiba volt rajta.Csak a kopó alkatrészeket kellet cserélni.Semmi extra drága alkatrész sincs benne.4 autóm közül ez a legmegbizhatóbb,de már lecserélem mert öreg.
2011. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!