Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkipufogóval szerelt...

Sportkipufogóval szerelt autósok, hogy csináljátok, hogy a kocsi átmegy műszaki vizsgán műbizonylat nélkül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan a kocsi forgalmija, átmegy a vizsgán.... Még a kocsi se kell...:D
2011. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy törött, romautók is átmennek... ha meg van szappanozva a vizsga útvonala.
2011. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hozzáteszem: ez magyarország...!
2011. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát öcsém én nem tudom nekem ladám van frankó állapotban motor még full gyári ,fúrva sem volt! nyitott 50-es rendszer van rajta (tehát se középdob se katalizátor) csak hátsó dob (megjegyzem nem valami fos) :D ... és átmegy vizsgán kenőpénz nélkül is ! nem azt nézik hogy mi van az autón hanem azt hogy produkálja -e az előírt értékeket mint co2 stb... na meg hogy hogyan van felrakva ,ha normálisan akkor a kutya sem szól érte ,na meg ha nincs rommá az autód és lehetne még sorolni. e mellett biztos van ahol belekötnek
2011. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Nekem B-s corzám van x14xe motorral.

És 3mas hatású katalizátor van rajta. A középdobom most kilyukadt és újat nem vennék.. meg bontottat sem. Kivenni és kész.

Mert láttam már ugyan ezzel a motorral szerelt szintén b-s corzát és ott meg gyárilag nincs benne 3 katalizátor.

Nem lenne feltűnő az hót ziher, de nem tudom mennyire befolyásolná a CO szintet.

Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 13. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
ha jó a motorod és nem kormol akkor szerintem semennyire.. én úgy kezdtem hogy ugye az 1,3-nak alapban katalizátoros a kipuffja,de mivel az 1,2-es kat. nélküli ocsobb volt azt vettem :D ment zöldkártyára és ugyan azok az értékek voltak szoval nem hiszem hogy sokat befolyásolna
2011. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gondolom ez motorolaj függő már, hogy mennyiire

kormól. Erre is gondoltam :) Köszönöm válaszod.

2011. aug. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!