Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkipufogóval és sportlégsz...

JuveFan19 kérdése:

Sportkipufogóval és sportlégszűrővel javulna a robogóm telyesítménye?

Figyelt kérdés
Van egy Aprilia Sr 50 R-em és szeretnék egy kicsit javítani a gyorsaságán és a telyesítményén.
2011. máj. 22. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:DDD


a telyesítményén? _:D

2011. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bocs elírtam én is pont most vettem észre :D
2011. máj. 22. 21:02
 3/14 anonim ***** válasza:
persze hogy javulna nem lesz tole egy versenygep de jobban fog menni
2011. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és megéri rá venni nem fog tönkre menni a motor tőle?
2011. máj. 22. 21:09
 5/14 anonim ***** válasza:
megeri, nem lesz semmi baja tole a motornak
2011. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, nemfog. Annyi hogy gyorsabban vezeti ki a gázt...De szerintem előbb nézesd meg hogy nincs e benne folytás. Én is akartam bele (alapból 75öt megy kymco grand dink), de mint kiderült félig bennevan a folytás..azt kiveszik + új görgők és 85öt vinni fogja:) És megvan 10ezerből.
2011. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
LeoVince ZX kiput veszel rá, nyomatékosabb lesz tőle, végre is jobban fog menni kicsit oszt' jóság van.
2011. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a kipufogó felhelyezése egyszerűÍ?Otthon megoldható?
2011. máj. 22. 21:26
 9/14 T5- ***** válasza:

Ha van egy kis műszaki vénád, akkor nem fog nagy fejtörést okozni. Egyébként nagy csodát nem kell várni tőle. Ezek nem akkora motorok, hogy komoly érdembeli változást hoznának ezek a "sport" kiegészítők. Az viszont tény, hogy a 2t motoroknak egy jó rozonátor sokat tud segíteni. Meg az is, hogy ahoz képest amennyit ráköltesz, nem fog olyan mértékű teljesítmény növekedést elérni vele. Én a helyedben félre raknám valami komolyabb dologra, de nem az én pénzem, meg nem mondhatom ezt meg senkinek, csak úgy elhúztam az orrod előtt.

A másik amire figyelj, hogy ha nedves direktszűrőt -vagy sportszűrőt ahogy tetszik- veszel, akkor azt takarítsd és olajozd, ha poros úton jársz vele, akkor akár napi vagy két napi szinten is. Ugyanis, ha kiszárad, akkor elég komoly méretű szemeteket is át tud szívni. Az pedig nem egészséges.

2011. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem elég azt csak felrakni be is kell hangolni amugy meg vegyél kiput meg variot
2011. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!