Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szedjem le a robogóm...

Hogyan szedjem le a robogóm hátsó kerekét?

Figyelt kérdés

Itthon szeretném, hogy csak a kereket kelljen elvinni a gumishoz, mert defektes.


Amim van az egy keresztkulcs, plusz a hugom aki húzza a féket. Akárhogy erőlködöm nem lazul. Nem találtam semmit amivel megtoldhatnám az erőkart. Adjam fel?


2009. ápr. 13. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felteszed kitámasztóra, hátrabillented, húgod ráül, meghúzza a féket, te pedig megpróbálod tekerni a keresztkulccsal. Vagy egy darab csővel toldod meg (de amint írtad, az nincs), vagy lökésszerű erőhatással indítod meg a csavart. Ehhez jó az is, ha vízszintesre állítod a keresztszárat, ráálsz és rugózol rajta, illetve az is, ha a függőlegeshez képest 30-45°-ban állítva belerúgsz (úgy, hogy le ne forduljon). Ha ez sem segít, akkor kölcsön kell kérni egy olajemelőt, azzal aláemelni a kulcs egyik szárának.

Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de a robogók hátsó kereke néha piszok erősen van felfogatva...

2009. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerzel egy csövet, más megoldás nincs:)
2009. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en robogomnak a kereke is nagyon erosen fel volt szerelve. Ugy tudtuk leszerelni, hogy a kulcsot ra tettuk es kalapaccsal nagyot uttunk ra es meg is lazult. Elotte fujtunk egy keves csavarlazito spray-t.
2009. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fecc ***** válasza:
Az én Yamaha yog-omról elsőnek lekellett bontani a kipufogó részleget,hogy kitudjam venni a hátsó kereket,hát el lett szidva az összes..:)
2009. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyen nehéz, hmm ez meglepett:) akkor megmelegíteni talán egyszerűbb már
2009. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csákány jött be, egyet csaptam bár akkor leesett a kipufogó, de másodjára eltaláltam.
2009. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!