Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6-os BMW szerinted jó választá...

6-os BMW szerinted jó választás lenne?

Figyelt kérdés

[link]


az a gondom hogy ekkora lóerő nem kéne a magyar utakra nekem, de nincs ennél kisebb, az meg a fogyasztás rovására megy.

a magyar utakra való szerintetek ez az auto?

megéri az árát?

cabrio vagy kupét választanál?


2011. aug. 15. 22:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

csak akkor, ha van bőven pénzed fenntartani, mivel nagyon drágák az alkatrészek, ha valami elromlik (és el fog), valamint rengeteget fog fogyasztani ez a hatalmas benzinmotor.

én maradnék egy hasonló korú 320 tdi-nél :) az is nagyon szép, és jól megy.

2011. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

[link]


Miért ne lene ennél kisebb?

2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Benzinkutat is vegyél hozzá,amugy nekem tetszik:)

A magyar utakról inkább ne is beszéljünk...

2011. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:37


Szerinted, ha valaki meg bír venni egy közel 10milliós autót, nem lesz@rja a fogyasztást?


Mellesleg szerintem, ez a BMW nem a legjobban eltalált formájú autó. Nekem nem tetszik, de ez izlés dolga.

A BMW-t vezetőkről már más a véleményem, de az nem ide tartozik.


Nekem Pl. a Mazda 6 MPS jobban tetszik, újonnan kb. ennyi az ára full extrásan, igaz csak 260LE-s.

[link]

2011. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A magyar utakra egy alkalmas jármű van: az úthenger. Mégsem jár senki azzal, úgyhogy ha tényleg nem félreeső mellékutakra vennéd és úgy gondolod fel is nőttél ehhez az autóhoz akkor nyugodtan. Megéri-e az árát? Ez hülye kérdés, pénzt nem fog termelni neked, nem is nagyon lehet lemérni semmiben egy ilyen autó értékét, családot nem tudsz fuvarozni vele, csomagtartója kicsi, egy vagyon fenntartani, gyakorlati haszna nincsen azon kívűl hogy A-ból B-be elmégy jó drágán úgyhogy ha már ennyire kompromisszumos autó akkor minimum a kabrió (de vegyél mellé egy 15 éves Swiftet 250-ért és rakdd ki a hátsó ablakba a BMW-d képét: "Ez a másik autóm" felirattal).
2011. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Nagyon gondold meg ezt a dolgot.

Mert egyrészt nagyon sok a fenntartása, másrészt pedig ha teszem azt 2 év múlva meg akarsz tőle válni mondjuk úgy 150k kilóméterrel, akkor nem biztos, hogy tudsz rá vevőt találni olyan áron amilyet te reálisnak tartasz. Mert aki általában véve fenn tud tartani egy 4-5ezres benzines kocsit, az megveszi újonnan, szóval elég szűk a potenciális vásárlói réteg.

Én szerintem egy 5-s jobb választás. Valamivel olcsóbbak az alkatrészek, és mivel több db-ot dobtak ki belőle, így bontóban könnyebben találsz alkatrészt, ha olyan lenne... És egy 530d-t hamarabb el tudsz adni, mint egy 630CI-t vagy 650-est.



Lehet nem vonatkozik rád, de hitelre viszont ne vegyél kocsit most. Sőt tovább megyek, én igazából mostanság nem is szoktam tanácsolni, vagyis megpróbálom lebeszélni azt, aki nagy értékű autót akar venni. Nagyon gyűlnek a viharfelhők, és szerintem ilyenkor bölcsebb dolog a pénzt egy értékállóbb dologba tenni. De hangsúlyozom, ezt csak úgy leírtam!

2011. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Most ha így nézzük, magyar utakra kb. 1.6-nál nagyobb autó nem való.

Egyébként ilyen autót még külföldön is csak nagyon kevés helyen lehet rendesen kihasználni.

2011. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
5-ös béemwéé esel mercédeszz robog tovább budapestfelééé
2011. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
"Szerinted, ha valaki meg bír venni egy közel 10milliós autót, nem lesz@rja a fogyasztást?" Normális esetben ez így is lenne, csak van sok olyan fiatal akik tudják hogy nem fogják bírni még azt sem hogy minden hónapban tankoljanak, a hitel törlesztést szintúgy elhagyják majd, a lényeg hogy menőzni tudjanak egy darabig. Ez persze nem a kérdezőre vonatkozott, csak muszáj volt rá reagálnom, személyesen is ismerek ilyen emberkéket. Egyébként ha minden klappol és tetszik is, vedd meg, ha alkatrész cserénél sem lesz gond elővenni a pénztárcádat akkor meg pláne. Nekem 420 lovas a Phaetonom, hidd el nem az a lényeg hogy milyenek az utak néhol, a nyomaték és a lóerő az előzéseknél számít döntően. Ha te is sokat utazol mint én, akkor mindenképp megéri, rengetegszer kerülök olyan szituációkba én is hogy egy gyenge autóval órákig követhetnék egy kamionsort. Itt jön elő igazán az erő lényege.
2011. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
vegyél kispolszkit. nekem az van,5-6 litert fogyaszt,és még soha nem büntettek meg gyorshajtásért. az évi kötelező rá 10 ezer forint.
2011. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!