Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Crx. Mennyire jó választás?

Honda Crx. Mennyire jó választás?

Figyelt kérdés
5-600e körül egész szépeket lehet találni, mi a vélemény ezekről az autókról? Tudom sok ilyennel szenvedtek balesetet de ez nem az autó hibája hanem a felelőtlen fiatalok hibája. Ezt mondom úgy hogy én is fiatal vagyok de körültekintően vezetek.
2011. szept. 12. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd a Honda egy JÓ autó!!!Nekünk Civic van és semmi gond nincs vele!Egy hátránya van a Hondának,hogy az alkatrészek drágák hozzá,ha történik valami,mondjuk baleset,főleg ha a Te hibádból....

De ezen kivül nincs a Hondára panasz,de azért vigyél magaddal szakembert ha nem értesz annyira hozzá és légy körültekintő ha használt autót vásárolsz,mert a túúl olcsó sem jó...,lehet kecsegtetőnek tűnik,de többet költhetsz majd rá mint amennyibe a kocsi került...

2011. szept. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért két dolgot, nem túl biztonságos autók két okból, egy mert vékony lemezből vannak, kettő mert általában szét vannak hajtva és barmolva. Sajnos.
2011. szept. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen így van ezt az autót nagyon szeretik "tuningolni" és szét is hajtják őket rendesen, de ennek ellenére szerintem jó autók és jól is néznek ki csak próbálj meg egy tuningmentes példányt kifogni ezért mindenképp vidd el egy komplett állapotfelmérésre egy független szervízbe a vásárlás előtt.
2011. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!