Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok nekem?

Milyen motort ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Le szeretném tenni az 'A korl.' jogsit. Nézegettem az ezzel vezethető motorokat, csak egész picinek tűnnek. 190 Cm magas vagyok. Nagyon szemeztem a CBR 125-el, de szerintem úgy néznék ki rajta, mint majom a köszörűkövön. Leginkább a sport és a cruiser stílusok tetszenek. Mindenképp 4T-t szeretnék. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 16. 10:07
 1/10 bix ***** válasza:

nekem 600-as gixer van 2 méter vagyok... cbr-t én is néztem de nevetséges voltam rajta:D


én most a ktm duke-on agyalok, az 125 ös szintén, a korlátos, bár szupermoto...


régebben volt nekem 250-es banditom is lepapirozva a korlátra, az mondjuk inkább naked mint sport, de azt néha azóta is visszasírom. alig evett, négy henger, brutál hang, könnyű, virgonc kis vas volt

2011. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hááát sport és cruisereknek mind alacsony az ülésmagasságuk szóval majdnem mindegyiken hülyén néznél ki ( am ez miért fontos? :S ) Vegyél valami endurot. Nekem TDR-em volt 185cm vagyok kb de az egész talpam nem ért le :D Ja előző most nekem is Bandit van. Nem pécsi vagy?:D Onnan vette az előző tulaj.
2011. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bix ***** válasza:
pest, és 4 éve nincs meg:( úgy éreztem hogy kinőttem, de aztán rájöttem hogy városba erősen indokolatlan a 600-as gix. gyorsabban nem érek el vele sehova, nehéznek érzem néha, és szűk helyeken akadnak vele problémák. pl pont ezért agyalok egy 125-ös gépen. egyszerűen 60 nál többet úgyse megyek az esetek 99.9%-ában
2011. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igazából az Enduro, ami nem nyeri el a tetszésemet. Kinek a pap, kinek a paplan... Na meg nem is igen terepeznék a motorral, csak ingázásra és túrákra kellene. Bix, lenne néhány kérdésem a Bandit-ról. 'lepapirozva a korlátra', ez hasonlónak minősül, mint a 125-ös gépek 50-es használata? Alkatrészileg van neki ellátottság nem csillagászati áron? A fogyasztása mennyire jön ki 100 kilométeren?
2011. aug. 16. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Túrákra ott van pl Tuareg 125 nagyon jó motor :) olyat akartam vagy a TDR ami neekm volt na az nagyon jó motor ( túra enduro mindkettő) Nekem most van 250es banditom 21kw-os papírral és ez nem olyan mint a 125/50! Ez bele van írva a forgalmiba onnantól kezdve a kutyát se érdekli. Ez hivatalos nem szegsz meg vele semmiféle törvényt. Enyém most lett véve olyan 2 hónapja de jogsim most lesz meg (kb 2 hét) alig mentem vele és beszart. Ez vásárláskor nem jött, elő ment szépen nem füstölt... japán belpiacos a gép ami annyit tesz hogy európába hivatalosan sosem forgalmazták őket de konténerszám adták el mégis a kereskedők. Ezért csak EREDETI alkatrészt kapsz a gyártól egyenesen japánból ami k*rva drága! Nekem most szeleszárszimering szelepvezető és hasonlók kellenek ez cirka 100 ropiba lesz :S ! De ezek után tökéletesnek kéne lennie mert már felújították a blokkot (dugó, henger)
2011. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez vásárláskor nem jött elő, szépen ment és nem füstölt*


bocsi

2011. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bix ***** válasza:

városban én 5 alatt maradtam bőven, bár én nem vagyok az a cibálógép, ha ugrálsz azért tud enni is, de értelmes közlekedéssel szerintem 4 körül ki tudsz vele jönni.


forgalmiba a teljesítmény van beírva, innentől ténylegesen legális. a baja általában mint le lett írva motorikus, mivel 250-es csak de elég masszív nagygépnek néz ki, ezért elég népszerű, a hangja durva, de nem megy úgy mint egy 4-600-as vas értelem szerűen. ezt pedig inkább a magasabb fordulatszámmal és az agresszív vezetéssel kompeználják a tulajok, elég sok a rommá pörgetett darab a piacon, ami utána eléggé viszi a lóvét. egy megkímélt vas viszont jóformán költségmentes...


nekem 3 idényt ment, pöpec állapotban volt, azért kapott egy légszűrő gyertya olajcserét élből, 2. év végén egy első teló szimeringcserét, és ennyi. semmi másra nem költöttem. a köv tulaj kb egy éve nyáron adta el, azóta neki is fáj a szíve:) ő egy fillért nem költött rá olajcserén kívül talán egy láncszettet ha vett rá...

2011. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ megint. Igazából, olyan 3L-es fogyasztásra gondoltam volna. A CBR mellett még nézegettem a Keeway Superlight 150-esét. Esetleg arról tudtok valamit?
2011. aug. 16. 16:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Keeway és társait felejtsd el gyorsan. Ezekből a noname cuccokból sose sül jó ki. Inkább vedd meg a CBF-et az 99% ha jól bánsz vele nem hagy ott sehol. De ennyiért ( kb 4-500ezerért) kapsz picit öregebb 2003as GS 500at is 25kw-os papírral. Az márkás is, teljesítményre is sokkal több mint a cbf vagy ez a keeway csoda.


[link]


[link]


ez:


[link]

2011. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 250-es Bandit nagyon tetszetős gép! Esetleg olyan motor nincs, aminek 3L körüli a fogyasztása? Vagy azok csak a kisebbek?
2011. aug. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!