Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok gond szokott lenni a...

Sok gond szokott lenni a disel bmw-kel?

Figyelt kérdés

pl.: [link]


megéri szerintetek?


2011. aug. 16. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
csak annyi, mint a többi 2000 utái bmw-kkel.
2011. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez mit takar?
2011. aug. 16. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes lehet megvenni, ezek ak ocsiknak sokat el kell mennie elméletileg, de szerintem van már ebbe rendesen km-er, az pedig nem hiszem, hogy valós lenne, ha írnának egy 120ezer vagy ennél kevesebb km-ert
2011. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így jónak tűnik. De azért meg kell nézni alaposan. Meg hogy ne olyan szélhámostól vedd aki olyanokat mond h női tulajdonosé volt, gyanúsan kevés a km stb. Előfordulhat hogy lesz gond egy bmw-vel és kell rá néha költeni kicsit többet, de végül is lehet bármivel gond. De nekem inkább kéne ez mint akár egy zsír új suzuki vagy ahhoz hasonló. Egyrészt azért mert jobb, érősebb, szebb, jó a megjelenése másrészt a biztonság miatt. Ha karambolozik az ember nagyon nem mind1.
2011. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerek olyat ami 700 000 km nél tart de már csak a bmw jel ér valamit
2011. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De akkor kevesebb baj van a diesel 2000 körüli évjáratú bömikkel?
2011. aug. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!