Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes így hangszorókat...

Érdemes így hangszorókat cserélni?

Figyelt kérdés

Van egy Peugeot 307-em és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek hány w-os hangszorók lehetnek benne? A gyári lejátszóba hány w-os hangszorókat lehet bekötni?

Cserélni szeretném a hagszorókat mer magasabb hangerőnél és egy kis basszus ráadásánáél berezonálnak nagyon a hangszorók. A lejátszó az maradna a gyári. Érdemes így kicserélni a hangszorókat hogy a lejátszó a gyári marad??

Még egy kérdés hogy néztem hangszorókat aminek a maximális teljesítménye 150w ezt rálehet kötni vagyis hogy szólna szerintetek? nem tom hány w-os a gyári lejátszó erősítője.


2011. aug. 16. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyári rendszer minden eleme egymáshoz tartozik, úgy vannak összeválogatva, hogy a lehető legtisztábban szóljon a cucc. Ha most kicseréled csak a hangszórókat, akkor elrontod az összhangot. Szerintem ha már cserélsz, akkor komplett rendszert vegyél bele.
2011. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet cserélni, általában a gyári hangszórók elég gagyik. De simán lehet, h itt a végfok torzít, nem a hangszórók a hibásak. Jah a 150W-ot felejtsd el, 15W inkább reális.
2011. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a gyári fejegységek általában nem tudnak 7-8W-nál többet. Te beleszerelsz 500W-os hangszórókat is, azzal se fog jobban szólni. ha raksz a nagyobb hangszórók elé külön végfokot, akkor ok. fejegységről hajtani nagyobb hangszórókat értelmetlen.
2011. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak rázza a basszus a műanyag burkolatot.

Ha ilyenkor lábbal megtartod szintén van ilyen hang?

Ha eltűnik, akkor érdemes lenne megnézned a burkolat rögzítését.

2011. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!