Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6-ba kiégett a jobboldal...

Mazda 6-ba kiégett a jobboldali tompított fényszóró. Hogy tudnám ezt otthon cserélni? Vagy csak szervízben lehet?

Figyelt kérdés

A kézikönyv szerint vigyem el a márkaszervízbe... :S

A baloldali is kiégett már a nyáron, ahhoz nagyjából sikerült hozzáférnem. A jobboldali sajnos esélytelennek tűnik. Valakinek van valami ötlete?


2011. okt. 27. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd el nem márkaszervízbe..nagyságrendekkel olcsóbb :)
2011. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát..nem tudom, de elég trágya, ha egy kocsinál az izzócserét is márkaszervizbe kell csinálni.
2011. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"márkaszervízbe..nagyságrendekkel olcsóbb"


nem értem, minél olcsóbb?

2011. okt. 27. 17:03
 4/9 A kérdező kommentje:
ja, közben látom, hogy NEM márkaszervizbe.... így már ok :)
2011. okt. 27. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Elfordul.. pl Citroennél is nagy genyák, ráadásul spéci kulccsal kell oldani egy két cuccost csak hogy mezei szaki ne tudja babrálni.
2011. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 atilis ***** válasza:
A múltkor olvastam valahol, hogy az egyik legnehezebben cserélhető márka az a Mazda. És ez ugye nem véletlen, 4-5 ezerért boldogan ki fogják cserélni.
2011. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A rend kedvéért ideírom, hogy tegnap sikerült megoldanom. Eddig az volt a baj, hogy a motorház felől próbálkoztam és semmiképpen sem sikerült hozzáférnem. Most viszont teljesen kitekert kormánnyal és a keréknél levő műanyag leszedésével lentről fel tudtam nyúlni a tompított fényszóró mögé.

Köszönöm azért a hozzászólásokat!

2011. okt. 31. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb ha gyújtógyertyát kell cserélned, akkor próbáld meg hátulról a kifogón keresztül :D
2011. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
* kupufogón
2011. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!