Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet bekapcsolni a...

Hogyan lehet bekapcsolni a tempomat-ot egy 2002-es W Passaton? A kormányon van a kapcsolója, de nem kacsol be hiába nyomok meg bármilyen gombot.

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Általábban egy tempomat (amiket én használtam) 3 kapcsolóból áll. Van egy ON/OFF, egy +/- (a + mellé azis oda van írva, hogy "Set") és egy Reset. Mész a kocsival, és bekapcsolod ON-ra. Ezután beállsz a kívánt sebességre, és nyomsz egy "+"-t (ami ugye amíg a tempomat nem megy, Set-ként üzemel azaz beállítja). Ezután érezheted hogy a gázpedál mozdítása nélkül húz a motor, tartja a sebességet, leveszed a gázpedálról a lábad, és élvezed a sebességtartó automatikát :). Ezután a +/- kapcsolóval tudsz gyorsítani illetve lassítani (a gázpedállal is tudsz, de ha 110-en van a tempomat és gázpedállal felgyorsulsz 130-ra, akkor magától visszamegy 110-re) Kikapcsolni a fékpedállal tudod.
2011. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen. Szerintem is így működne, de nekem csak 3 gomb van. Az ON hiányzik. Van + ; - ; és CANCEL. S így már nem olyan egyértelmű.
2011. aug. 19. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Elered a kivant sebesseget, egyszer hatarozottan megnyomod a + es leveszed a labad a gazpedalrol. Ne forgalomban probald, mert elveszi a figyelmed.

Mikor tartja a sebesseget hepi vagy.

Ha nem, akkor vidd szervizbe!

2011. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!