Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wolksvagen bora 1.4 mennyire...

Wolksvagen bora 1.4 mennyire megbízható autó?

Figyelt kérdés

kb 10 éves wolksvagen bora 1.4 fogok való színű venni.

Tapasztalatokat szeretnék kérni a Wolksvagennel kapcsolatban.

Mik a hibái, előnyei? Mennyibe kerül az alkatrész hozzá?

Sajnos fiatalabb változatra nem nagyon futja, de 3 gyerek ülésnek be kéne férnie hátra. Először gondoltunk a Citroën berlingora de a francia kocsikról nem túl sok jót olvastam így akadtam rá a borára ami méreteibe jó lenne.


2011. aug. 19. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Volkswagen a neve (fordítása németről = népautó)
2011. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mivel nő vagyok, műszakilag nem tudok hozzászólni :D

de nekem a hátsó ülés borzasztóan kényelmetlen a bora-ban, fapadosnak nevezném...szerintem 3 gyerekülés nagyon neccesen fér bele, vagy bele se fér...

kb a térdeimet sem tudtam hova tenni, szó szerint nyomorgás benne hátul utazni...

de próbáljátok ki egy kereskedésben :D

2011. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 19. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk egy 11 éves 1.4-es Boránk van. Nagyon szeretem. Hátra nem biztos, hogy elfér három gyerekülés, azok elég nagy helyet elvesznek.

Alkatrész elég jó áron van. Nem megy rá ingünk-gatyánk.

Ennél a központi zár vacakol. Nem mindig, de melegben hajlamosabb. Menet közben az azonos oldalon lévő ajtók zárja pattog, a kis nyomóka fel-le ugrál. A férjemet marhára idegesíti, engem nem zavar, csak apró kellemetlenség, idővel meg lesz nézetve. De gyanítom, ez már drágább mulatság lesz.

2011. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

:)

2011. aug. 19. 10:21
 6/9 anonim ***** válasza:
3 gyerekülés sajnos nem fog beférni, mivel a 4-es Golf az autó alapja, így hátul különösen széltében eléggé szűk. A megbízhatósága átlagosan jó, nem igazán van vele olyan probléma ami megingatná a családi kasszát. Jobb autó nála a szintén Golf 4-en alapuló első Skoda Octavia, érdemes megfontolni.
2011. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 19. 13:50
 8/9 anonim válasza:
Szervízigényes autó ha mindíg odafigyelsz rá és cseréled a dolgokat akkor nem lessz vele gond javaslat méresd(számítógéppel) be mielőtt megveszed!Lehet hogy befér 3 ülés és nem mondanám fapadosnak és NAGY a lábtér hátul feltéve ha az elöttünk ülő nem nagy (2m)Kis lábtér a polónál van!!!!!!!!!!
2011. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az alkatrészekről annyit hogy árai közepesek nekem a vezérműszíjj+vízpumpa 53000 volt gőrgők 8000-20000ig kipufogó kb.20000ft érdemes az összes szűrőt kicserélni!!!
2011. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!