Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet BioDieselt tankolni?

Hol lehet BioDieselt tankolni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy ma már valahol lehetőségem van-e tankolni biodieselt Magyarországon, vagy ha nem a környező országokban hol? Pl Szlovákiában Párkány környékén?
2011. aug. 19. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ausztriában egészen biztosan lehet, ott a kutak már több mint 40%-nál láttam biódízel töltési lehetőséget. Magyarországon nem igazán, a nagy kutak (OMV, Shell, MOL, Agip) állomásain legalábbis biztos nem, magánkutaknál vagy kis vállalkozásoknál esetleg kamionos állomásoknál. Szlovákiában nem tudom hogy lehet-e sajnos. De egyébként a normál gázolajnak azthiszem 8-10% már eleve bio származású az EU-s normák miatt.
2011. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 druszan17 válasza:
Szia ! Pont a hetekben a Horvátországi nyaralásból hazafele vettem észre, hogy náluk is elérhető kb a kutat felénél 4kuna\ liter áron . pladine diesel vagy milyen néven .
2016. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!