Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem gyullad a robogóm?...

Miért nem gyullad a robogóm? Valaki segitsen

Figyelt kérdés
Már elegem van.1 hónapja kaptam egy 2 éves peugeot vivacity 3 robogót,nem volt vele semmi baj,megvolt vigyázva,se összeverve,meg belülről se semmi baj,erre párszor nem gyulladt,elvittük szerelőhöz,az volt a baja,hogy gyárilag annyira le volt fújtva,hogy valami bigyók nem működtek rendesen.Azt megcsinálta,kivette fújtót,jól ment,erre most nem bírtam begyújtani,már mindent csináltam,iszonyú benzinszag van az udvarba.Mit csináljak?Már nem bírom idegekkel,hogy sehova se mehetek motorral,mert nem gyullad.Mi lehet a baja?És még egy kérdése:ha megmosom a motort,ha víz megy gyertyára akkor mit kell csinálni?????Válaszokat előre is köszönöm! 15/L
2011. aug. 22. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
önts rá benzint akor tuti begyullad :D
2011. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na jó komoly választ!!! elég baj,hogy rengeteg pénzt adtunk érte,és sz*r,és szüleim itt rám üvöltenek,hogy minek akartam robogót.Valaki segitsen,kérem :/
2011. aug. 22. 20:52
 3/12 anonim válasza:
legközelebb ne slaggal csapasd a motort es nem lesz vizes..amugy majd meg szarad addig ne szarakodj vele fölösleges..nem gyullad????magyarul nem indul?se öninditora se rugasra?
2011. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egyikre se indul :/ remélem megszárad és jó lesz :/
2011. aug. 22. 21:29
 5/12 anonim válasza:
vedd ki a gyertyat ugy gyorsabb lesz a muvelet gyertya pipat is törölgesd meg meg a gyertyat is valszeg azert nem kap szikrat mert vizes..
2011. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na ezt majd apu :D lány vagyok,ehhez már nem értek!
2011. aug. 22. 21:37
 7/12 A kérdező kommentje:
de azért köszi!
2011. aug. 22. 21:37
 8/12 anonim válasza:
irni akartam h apudra hagyd ezt inkabb..amugy nincs mit 5000..:DDD;)
2011. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondtuk , hogy ne Peugeot robogót hanem Aeroxot vegyél.
2011. aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
istenem "na mind1 majd apu" állna meg valahol messze az otthonodtól úgy hogy nem számíthatnál senkire jól megkapnád. Az oké, hogy pl a blokkhoz nem értesz, de hogy a gyertya pipát ne tudd lehúzni meg a gyertyát nem tudod kiszedni az már gáz. merre valósi vagy? jól lehúznám a gyertyapipád azt se tudnád hogy mivan tolhatnád :D
2011. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!