Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox-ról lesz szó....

Yamaha Aerox-ról lesz szó. Együtt a motorozásért (? )

Figyelt kérdés
Amikor elindulok nagyon jó, érzem az erejét és 75-ig simán megyünk, de ha mondjuk 4-szer addig felgyorsultam, érzem h veszít az erejéből és tépem a gázt úgy is csak 55-ig megy, sőt tépem a gázt tépem, tépem, és még az 55-ről 40-re is lelassul. Mitől van ez? Mit kezdjek vele? Olajjal csurig van Castrollal, Metabo is van az olajban. Bár a fékolaj kevéske.(a lengés csillapítónál a piros folyadék). nem hiszem h ez a baja. Mi lehet a baja?
2011. aug. 23. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A fékolajnak ehhez biztos semmi köze nincs, bár ha tudod,hogy kevés benne a fékolaj,akkor önts rá bele valót (DOT3 vagy DOT 4) Nem tudom mire érted, hogy lengéscsillapítónál piros folyadék. Olajba nem kell semmi metabo(ez egyáltalán 2T olajhoz való????) meg hasonló, tökéletesen megfelel neki a szintetikus 2T olaj, pl Repsol Scooter nevű. Én a dekni mögött keresném a hibát,átvizsgálnám a variátort, görgőket,és a kontrasztrugót és az ékszíjat (ha hallod h a motor pörög, de nem megy, akkork uplung vagy ékszíj hiba) Gyenge kontrasztrugónál csinálhat ilyet, h jól megy, majd lassulsz újra húzod neki és alig akar megindulni. Egy kontrasztrugó kb 2ezer Ft. Próbáld ki, h ha már épp nem akar megindulni, h félreállsz, motort leállítod,majd újra beindítod és akkor gyorsulsz, ha ekkor jobb lesz, akkor tuti kontraszt rugó hiba.
2011. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kellene ilyen szarokat rakni az olajba vagy a benzinbe.
2011. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de amég nem volt benne addig is ilyen volt. szervizes azt mondta karbi vagy variátor.
2011. aug. 23. 21:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipufogó volt eltömődve kátránnyal áiégettem most megy mint állat
2011. szept. 8. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Kátránnyal? Max koxszal.
2011. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!