Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha yz 125 ülésmagasság?

Yamaha yz 125 ülésmagasság?

Figyelt kérdés

sziasztok!

15 éves vagyok 172 cm magas.

Néztem yamaha yz 125-öt nagyon tetszik ez a motor.

Angol lapon néztem hogy 998 mm az ülésmagasság=100 cm

Hát nem hiszem,hogy leérne a lábam.

Még nem most kb 2 év múlva szeretnék venni,addig szeretnék egy simsont venni jövő tavasszal és azon tanulgatni.

Mennyit fogok még nőni?

vagy kb milyen magasnak kéne lennem,hogy leérjen lábam?

94 kg ,elég könnyű motor,sztem ha ráülök csökken pár centit,plusz még lehet állítani a magasságot,nem?

2 év múlva leszek szerintem úgy 175-178 cm között.

Lehet,hogy hülye kérdés bocsi,de ez engem érdekelne,mert nekem azért fontos,hogy leérjen a lábam,nem tudom ti hogy vagytok ezzel.

simson tanuló motornak milyen terepre?


2011. okt. 31. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak biciklizek, de szerintem nem fontos, hogy leérjen a lábad. Úgyis a Simsonon tanulod meg az alapokat, nagyot már nem hibázhatsz. Nekem se ér le a bicikliről a lábam, csak ha 15 centis szegély van mellettem, de tekerni így kényelmes, megállni meg úgyis csak ritkán kell.
2011. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát simson után a 125ös gyárikrossz elég nagy váltás mivel kib.szottul mennek !! inkább a 85öst ajánlanám ha midnenkénképp gyárikrosszt akarsz
2011. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

akkor mivel kezdjek?

kezdhetek nagyobb teljesítményű motorral is.

pl rieju rr50,motorhispania furia?

nem akarok több pénzt első motorra költeni

2011. okt. 31. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Jolinar nagyot tévedsz. Az bicikli, ez motor. Ha a biciklivel elesel és rád dől nem sok bajod lehet. Ezt ha a motor borul rád, nem mondhatod el. Stabilan meg kell tartani a motort, ha nem ér le lábad úgy, hogy biztonságosan megtudd tartani akkor el is felejtheted. Sok kellemetlen pillanatod lehet emiatt.

Valami erősebb gépben gondolkozz, ami terepre való, vagyis jobban mint a simson. Azzal nem sokra mennél, egyszerűen nem oda való. Kezd egy, DT-vel (hogy a leg népszerűbbet említsem) vagy bármi más enduro géppel, aztán jöhet egy nagyobb verzió pl.: 125ös DT, TSR, KDX,KMX. Még ezek után is nagyon szembetűnő lesz, hogy mennyire is erős egy YZ kaliberű motor nemhogy egy simson után! Szerintem az első kanyarban elnyalnál. Ne haragudj meg, nem bántásból írom de ez(ek) már komoly teljesítményű gépek.

2011. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tudom,yamaha dt 125 is erős kezdésre?

vgay mondjuk motorhispania furia 50(aprilia rx 50 spanyol licenc) elég jó szerintem.

2011. okt. 31. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha még sosem motoroztál akkor még az is. Bőven meg van 23-4LE. Az alapokat egy simson kaliberű motoron kell megtanulni. Valami 50es gépen. Pl: váltani, meg az alap karbantartásokat. Mert egy YZ aztán megköveteli k*rvára a törődést.
2011. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezeket amit leírtál (Motorhisp., Aprilia RX) nem ismerem, szóval utána kell olvasgatni, miket írnak róla. Mennyire van alkatrész, megbízható-e. Aztán egy jó állapotút kifogsz és már sínen vagy ;)
2011. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem írnak rosszakat

egy hasznát motorhispania furia 130.000 ft körül van.

felszereléssel és benzinnel meg mindennel együtt kijövök 200.000 Ftból,szerintem megéri,majd tavasszal valószínű,hogy veszek egyet,ülésmagassággról mit mondtok?

lehet állítani?

2011. okt. 31. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!