Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első autónak friss jogsival? 17/F

Figyelt kérdés

Max ár: 500.000 Ft lenne mert annyit össze tudnék kaparni.

Hozzátartozik a dologhoz hogy nem csak suliba járásra használnám hanem minden egyéb teendők elvégzésére is. Amúgy a sulim az Üllői úton van ami eléggé forgalmas és balesetveszélyes tud lenni tehát biztonság az 1.! Ja és VOLVO rajongó vagyok de vevő vagyok német, japán és máshonnan való autókra is. : ) Köszönöm az érveket és a válaszokat is. : )


2011. aug. 23. 18:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Leteszem a nagyesküt, hogy ez 7 literrel a következő benzinkútig sem megy el...
2011. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
[link] ebben mindenki meghalt, a crysler 300c ben még karcolásuk sem lett. előzésbe kezdett, de nem tudta befejezni.
2011. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na ez csúnya... : S
2011. aug. 24. 00:35
 14/17 anonim ***** válasza:

Kérdező! Vw Polo, Opel Corsa, ford fiesta. Ezeket ajánlom. Ja olaszt vagy franciát véletlenül se vegyél!!! A márkaszervizeket pedig kerüld el!


Link---) www. hasznaltauto.hu

2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na a km állást felesleges nézni főleg a kereskedésekben oda tekerik ahová akarják az évjárat se jelent sokat az állapot a fontos meg előtte én informálódnék az adott típus típushibáiról,olvass használói véleményeket pl itt:


[link]


[link]

2011. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! : )
2011. aug. 25. 11:40
 17/17 A kérdező kommentje:
Nissan lett a vége amúgy. :)
2013. aug. 16. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!