Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül melyik 50es endúrót...

Ezek közül melyik 50es endúrót választanátok?

Figyelt kérdés

Endurózásra, crosozni, valamit közuton is használnám.:)


[link]


( ez 2Le -vel "erősebb mint a másik nem tudom ez mennyit számit.+ hátul dobfék.. nemtudom hogy ez jobb/ roszabb e mint a tárcsafék:S


[link]


( szinte árba megeggyeznek ezen már digitális kijelző van(Szebb) + hátul is tárcsafékes. de 2Le vel kisebb a teljesitménye..)


Tiszerintetek ere a célra melyik lenne a megfelelőbb?


2009. ápr. 16. 19:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én személyszerint a felsőt választanám.. De kiváncsi vagyok egy HOZZÁÉRTŐ véleményére is. Mivel nem volt motorom még sose nem nagyon tudom hogy ebben a kategóriában mik a fontosak...( + M kategóriás jogositvánnyal vezethetem igaz?)
2009. ápr. 16. 19:11
 2/12 A kérdező kommentje:
Lécy a válaszokat indokoljátok is.
2009. ápr. 16. 19:31
 3/12 anonim ***** válasza:
M-es jogsival nem vezetheted, mivel az csak 50 ccm illetve 4 kW-ig érvényes. Az 50 még rendben is van, de ezek 4 kW-nál jóval nagyobbak.
2009. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ha megállit a rendőr mérés nélkül max a beütést nézi meg az meg 50es.. és akor nnincs baj. igaz?
2009. ápr. 16. 20:55
 5/12 anonim ***** válasza:
2004es DT-m van supermoto jót megy, 50es szóval rendőr nem szolhat
2009. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Endurózásra, crosozni, valamit közuton is használnám.:)"

ez meg az ami biztos nem jön össze most vagy cross vagy enduro külömben 50esel nem lehet nagy távot megtenni

2009. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem. de akor ha ha ezek közül valamelyiket megveszem megálit a rendőr M es jogsim van akor nem szolhat? + a kérdésre még nem kaptam válasszt melyik a jobb?
2009. ápr. 16. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:
A második. Rendőr nem fog csesztetni.
2009. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Aha értem köszi. Még anyit ha veszek 1 ilyet (2) akor erre tudok rakni ilyen kézvédőt amilyen az elsőn van?

+ az a 2 lóerő nem számit? Mert terepen is használnám.?

2009. ápr. 17. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:
én az elől hátul tárcsafékeset ajánlanám, illetve mondom inkább azt h a dobféket nem ajánlanám! Régebbi konstrukció mint a tárcsafék, így több betegsége is lehet, és sztem corssozásnál fontos a hátsófék (bár én nem szoktam crossozni, csak így gondolom)
2009. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!