Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autot választanátok?

Melyik autot választanátok?

Figyelt kérdés
Peugot 307 és volkswagen 4es golf között gondolkodom szerintetek melyik jobb
2011. szept. 25. 13:28
 1/4 anonim válasza:

Nehéz ilyet eldönteni, mert sok embernek előítéletei vannak bizonyos gyártókkal szemben. Én pl. francia autót nem vennék, mert testvérem Renaultjában ami tönkremehet az már tönkrement. Nekem Octavia-m van, de ezzel sem vagyok kibékülve, sok idegesítő hibája van. Előtte Suzuki Swiftem volt, sosem volt gondom vele, csak hogy kicsi volt.

Azt javaslom ha teheted, próbáld ki mindkettőt, és úgy dönts. Az viszont tény, hogy a Golf-ok hátsó futóműve nagyon szuper.

2011. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön a Golf 4, így tuti hogy azt választanám a peugot-tal szemben.
2011. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Peugeot 307 HDI
2011. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értékállóságban sokkal jobb a Golf,ez tény,viszont szűkebb az utastere,mint a 307-é.Úttartása nagyon jó a Golfnak,kidolgozási minősége sem rossz.Viszont ugyanannyi pénzért fiatalabb vagy jobban felszerelt Peugeot-ot kapsz.Nehéz döntés,neked melyik szimpatikusabb?
2011. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!