Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bravo vagy brava melyek éri...

Bravo vagy brava melyek éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

2000 es évjáratban gondolkodom a kettő közül melyik jobb?

esetleg valami oldal ahol autókat lehet összehasonlítani?


2011. aug. 24. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettő Fiat.

Szerintem gondolkodj másik márkában...

2011. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Totalcar autós népítélet.Nézz körül!És 1,6 Benzint vegyél!
2011. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább olvasd el a tulajdonosok véleményét, mert itt sosem fogsz reális képet kapni az autóról, mert mindenki mást mond, meg arra esküszik ami neki van.

(csak halkan jegyzem meg hogy Peugeot-val járok és én is kaptam az ívet annak idején mikor megvettem, de érdekes hogy egyszer sem hagyott ott sehol pedig "francia")


[link]

2011. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 1.4-es bravám van. minden hülye riogat, hogy szar az 1.4-es motor, érdekes módon nekem amióta megvan, semmi bajom nem volt vele. az elektronikájára is rámondják, hogy mindig beszarik, nekem azzal se volt problémám. bocs, hazudok, a jobb oldali ablakemelő kapcsolója a bal ajtóban kicsit kontakthibás volt, kis wd40 segített neki. a brabo-brava különbség lényegében csak a kinézeten múlik. a brava csomagtartója bőven nagyobb. ami hiba nekem előjött, az osztott hátsó ülés reteszelőjének nyöszörgése, ami néha (nagyon rossz úton) előjön, viszont megszüntetni nem sikerült.
2011. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én még egyszer biztos nem vennék bravam van 1.4es minden baj van vele futóművet 2x cseréltem,váltót,szelepeket minden hónapban valami baja van és nem gyullad,kerék csapágy és még rengeteg más.amikor vettem ismerős mester mondta h ilyet ne vegyek sajnos nem hallgattam rá.de ha ebben gondolkozol inkább 1.6 ost mert azsem eszik többet.gyenge az 1.4es.de én soha többet.
2011. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ha nem jó lehet nem lenne baj mert én egyből el kezdeném tuningolni a gyári alkatrészeket kicserélném gondolok ittt futómű motorban pár apróságot stb
2011. aug. 24. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!