Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyiért érdemes...

Szerintetek mennyiért érdemes Simsont venni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Több mint 20 éves segédmotornak kb 40.000ft körül van a reális ára.

A simson nagyon drága, 70.000 alatt csak hulladékok vannak.

Én nem vennék simsont mert kicsivel többért már lényegesen újabb robogót kapok.

2011. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen első, csak azért robogózni és simsonozni nagyon nem ugyanaz...
2011. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a robogó egy határ szar.csak húzod neki a gázt abban nincs élmény...de ha váltanod kell mint a simsonnál akk az ár egy élmény:) (saját tapasztalat)
2011. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így visszagondolva? Tízezret se kellett volna érte adnom... :P

Egyébként az 50k elég komoly lélektani határ, afölött egy kérdéses megbizhatóságú "fenevadért" nem hinném hogy célszerű lenne pénzt adni.

Nekem is van itthon használaton kívüli S51. Megvettem, használtam, költöttem rá, eladni meg nem tudnám úgy hogy jól járjak, szóval inkább rohadjon a pincében. A másik hogy idehaza minden jármű túl van árazva. Pl. finn ismerőseim kiröhögtek amikor azt mondtam hogy egy Lada 300 euró. Náluk is forgalmazták a kockákat, de el tudod képzelni mennyibe kerül, ha húszéves műszakis Saabot kaphatsz 100 euróért.

2011. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angyal Abigél válasza:
csatlakozva az előttem szólókhoz, ha valaki simsonban gondolkozik, robogó szóba sem jöhet. Én 58ért vettem egy tökéletes állapotút, karbit, meg a benzincsap fölött a benzinszűrőt kellett kitakarítani, olajat cserélni és tökéletesen megbízható. Jól nézed meg mit veszel. Ha nem nagyon értesz hozzá vigyél magaddal olyat aki ért hozzá. szerintem egy tényleg esztétikailag is hibátlan darabért max 80 000 körül szabad adni.
2014. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!