Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kb mennyiért tudnám eladni Hp...

Kb mennyiért tudnám eladni Hp Laserjet 1010 típusú, nem színes, használt, de jó állapotú nyomtatómat? Valakinek valami tipp, hogy hol érdemes árulni?

Figyelt kérdés
Vannak még eredeti Windows XP op.rendszereim,bár,gondolom,ezekre már nem nagy a kereslet..
2011. okt. 25. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
hardveraprón 9-10 körül árulnak sokat, kb 5-ért sztem el lehet passzolni könnyedén. hardverapro.hu
2011. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Azt még meg tudnád nekem mondani,hogy milyen nyomtatót lenne érdemes venni helyette és az milyen árkategóriába tartozik?
2011. okt. 25. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyomtató vásárlással nekem is mindig gondjaim vannak, most kb egy éve egy Xerox 6125N-em van (színes lézer), utángyártott toner bele 3400ft/szin, ez eddig bejött, nem tudom lehet-e még kapni.
2011. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!