Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Suzuki Swiftet ti...

Az új Suzuki Swiftet ti fehérben vagy feketében vennétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 17:41
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Gondolkodj már egy picit kedves barom hozzászóló. Melyik kereskedő enged egy egy 3 milliós kocsira 2 milliót, csak mert hitelt veszel fel? És nem hitelt veszek fel, hanem adok 1 milliót, és elhozom.
2011. aug. 24. 20:06
 12/27 anonim ***** válasza:

Feher szamomra elegansabb. Fekete ha koszos akkor olyan minimum 5-6eves lenne...ezt a nyomit meg sz.rd le

..az ir ikyet akinek vagy a sevge ala teszik vagy semmije sincs. Szoval feher!

2011. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

szerintem is fehér.

aki meg a használtat javasolta, igaza van, csak a stílus nem az igazi.

2011. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nekem fekete van de azon jobban meglátszik minden, én inkább grafitba venném! Erről a kedvezményes vásárlásról meg írj már légyszi pár szót, hogy hogy is van. Mert így meseszerűen hangzik!
2011. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
2011. aug. 24. 22:28
 16/27 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok. Így tényleg megéri. Helyedben én azt csinálnám, hogy megvenném 1 millióért a 3 milliós suzukit, feketében és hírdetném eladásra 2 és fél millióért. Abból pedig vennék egy jó autót. Mondjuk Mercedes-t, Audit, Hondát, vagy Toyotát.
2011. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ebben az eswtben tényleg az utolsónak van igaza, így már másabb a helyzet
2011. aug. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Igen, két barom. nektek van igazatok... higgyétek csak el... idióták...
2011. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

...

kiegészítésképpen megkérdezném, hogy ki kérdete ebbe a kérdésben az audit, mercedest, vagy bmw-t?! miért kell az ilyen ökröknek minden suzukis kérdéshez mercedest írniuk?!

2011. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Talán azért mert ilyen rendesek vagyunk, h segítünk a kérdezőnek hogy normális autót vegyen 1-2 Millióért (10 éves merci) minthogy vmi szart újonnan ami megse közelíti a 10-en x éves normálisabb autók szintjét, és az értékörzése is NULLA, mivel jincs valós érték mögötte
2011. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!