Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új Suzuki Swiftet ti...

Az új Suzuki Swiftet ti fehérben vagy feketében vennétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 17:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Igen, te "rendes ember". Én meg be nem ülnék a fostalicska 30 éves mercedesedbe, se a 20 éves bmw-dbe. megtehetem, hogy új autóm legyen, nehogy már egy olyan szóljon le, aki 20 éves szarral jár... fáj az igazság?


nem kell itt a süket dumával jönni, hogy te jómenpvállalkozóvagyakinekazújbéemvébőlkettőisvanmertevagyafaszagyerek.



részemről a vita lezárva.

2011. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
De most az én válaszommal mi a baj? Azzal, hogy vegye meg 1 millióért, majd hírdesse 2 és félért és vegyen egy jó autót. 2 és fél millióért nem csak 20-30 éves BMW-k és Mercedes-ek vannak. Amúgymeg írtam a Hondát és a Toyotát is. Azokból néhány évest is ki lehet fogni ennyiért. El kell fogadni, hogy a Suzuki egyáltalán nem jó autó. 3 millióba kerülnek. Én ezen az áron inkább vennék egy jó pár éves Mercedest, vagy BMW-t. 1 millióért pedig mégegyszer mondom, hogy MEGÉRI az új Suzuki, ha tud csinálni belőle eladásnál 2 és fél milliót.
2011. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

feketében, de jó a grfit, vagy a fenyőzöld is..kétajtósan, spoilerrel a fekete a dögösebb..195 ös gumival, alufelnin...


jó vételt, járj szerencsével!

2011. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Citromsárga!


Amúgy 1 milkáért simán jó, inkább mint valami 10 éves kocsi, aminek bármi hibája előjöhet, és akkor akár a többszörösét ráköltheted.. Új kocsira még garancia is van, na meg nem rossz kocsi a suzuki.. Bár a régiek jobbak voltak, de az újak sem utolsóak.

2011. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
46% ne foglalkozz a 73%os idiótával, és nyugodt lehet bárki h a merga 15 éve messze jobb autót gyártott mint a suzuki most. Dehát lehet magyarázni ezt a 73%os veszeksuzukitdevizahitelremertazuuuujjj tipikus suzukisnak.
2011. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
még én vagyok az idióta, nem ti a 20 éves fostalicskátokkal :D kár, hogy nagy tévedésben vagytok, nem suzukim van. igaz, nekem legalább autóm van, nem 20 éves fostalicska bmw-m, mercim, mert hát, csak a mercedesz a trendi, még ha 20 éves is, igaz fiuk?! vagy mercédesz, vagy ládá... :D
2011. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
47%

fostalicska... xd

Nézd utána hány kilómétert megy el egy húszéves "fostalicska"? Hány Suzuki fogyna el annyi alatt? 20 éve jobb autóttót csináltak mint ma a suzuki, kia, hyundai, stb. szarok, kinézetben, belső IGÉNYESSÉGBEN, megbízhatóságban...

2011. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!