Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok Wartburg 353 W...

Hol tudok Wartburg 353 W típusú autómhoz üléskárpit anyagot, Budapesten beszerezni?

Figyelt kérdés
Gyárihoz legalább hasonló minőségű és színű kellene.
2011. aug. 26. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem bontóban próbálkozz jó állapotú ülésről le lehet rángatni, wartburgból meg van elég. válogatni kell.
2011. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de új anyagra lenne szükségem, mert saját kezű munkával, magam készíteném el az autómba a kárpitozást. Ehhez a bontós anyag nem jó. Főleg, mert legalább 25 éves egytől-egyig, ami kétüteműhöz való.

Azért köszönöm.

2011. aug. 27. 09:54
 3/3 anonim válasza:
Üdvözlöm! Nem tudom sikerült e beszerezni ilyen anyagot az autóhoz, de ha esetleg igen és meg is tudta csinálni érdekelne, hogy nekem nem csinálna egy garnitúrát? Esetleg ennek mi lenne az ára? Nekem is wartburg 353-asom van és szépen mutatna rajta egy új üléskárpitozás! Válaszát előre is köszönöm!
2012. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!