Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia jó autó elsőnek?

Skoda Felicia jó autó elsőnek?

Figyelt kérdés

3 hónapja van jogsim és most az egyik ismerősünknek van egy eladó Skoda Feliciája 200-res évjáratú, 1.3-as, szürke, klímával 2 légzsákkal még ABS is van benne. Utánnéztem Feliciából ez talán a legjobb felszereltség...

510 ezer ft átírással meg ilyesmikkel együtt. Mennyire felel meg agy ilyen első autónak?

Nem vagánykodni akarok vele...

19 F


2011. aug. 26. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdőnek nem kell több.
2011. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát jobb mint a skyline... :)
2011. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2000-rest akartam írni.

Köszönöm a válaszokat :)

2011. aug. 26. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiváló autó szerintem is bár az 1.3-as motor kicsit lomha én azért megpróbálnék kicsit alkudni az árból:)
2011. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes. Igaz nekem a Felicia nem tetszik de ez magán vélemény :) Erre a példányra érdemes lecsapni főleg hogy ismerősé. Én Seatot vettem 2000 évjárat de nincs klíma (nem is hiányzik) meg no ABS (ez kicsit hiányzik) de 1,6 és fiatalosan néz ki igaz 3 ajtós a gép.


22F

2011. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes első autónak, a motorja amúgy láncos, így nem kell tartanod attól, hogy elszakad. :)

Amúgy k.rva jó felszereltség, nem is gondoltam hogy van ilyen jól felszerelt Felicia.

Én Fabiat vettem első autónak, 1.4es, de abban nincs se ABS se klíma, szóval ha neked tetszik jól jársz vele. Én csak azért nem gondolkoztam a Felicián, mert nem tetszett a kinézete.

2012. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!