Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 'Mz TS 250' és 'ETZ 250'...

'Mz TS 250' és 'ETZ 250' között milyen különbségek vannak?

Figyelt kérdés
Van különbség az erőben, megbízhatóságban?
2011. aug. 26. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább kinézetben, felszereltségben...
2011. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ts 6V-os rendszerű dinamós, van belőle 4 sebességes és a /1 az 5 sebességes.

Etz 12-os generátoros, 5 sebességes, motorja teljesítményben ugyanaz mint mint a Ts250

Csak a külsejük más, és talán a Ts-t még jobb anyagokból rakták össze és kényelmesebb vezetni is és szerintem jobban is néz ki, amúgy a 6V-os gyújtás se probléma ha hetente karbantartod egy kicsit

2011. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve a TS-eken csak dobfék van elöl, de az ETZ-n már elől tárcsa hátul dobfék van. ( A legelső kiadású ETZ-n még ugyanúgy elöl-hátul dobfék van.)
2011. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos nem találok ETZ 250-et, pedig nekem egy olyan kellene. ETZ 125 sokkal gyengébb azért mint egy 250-es Ts, vagy Etz?
2011. aug. 27. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

gyengébb. egyébként a TS nekem is jobba tetszik, mint az ETZ. főleg a de luxe változat.

/▌\

/ \

2011. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!