Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudok utólag beszerezni...

Honnan tudok utólag beszerezni/csináltatni műbizonylatot?

Figyelt kérdés
Autófóliára és sport légszűrőre kellene. Hogy hol lett véve nem tudom, mert mindegyiket úgy kaptam.
2011. aug. 27. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
sportlégszűrőre biztos hogy kell? amúgy meg menny vissza oda ahol csináltattad és kérj
2011. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy kaptam ismerősömtől, neki is csak porosodott a garázsban, ő sem tudja hol vette már, de én úgy tudom kell mindkettőre. De műbizonylat nincs hozzájuk.
2011. aug. 27. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
műbizonylatot a fóliázó cég ad ki, aki felrakja a fóliát. légszűrőre hülyeség megkérni.
2011. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
légszűrőre nem kell
2011. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te tetted fel otthon a fóliát és nem egy szakember aki adott műbizonylatot akkor ezt megszívtad!Akár neki is állhatsz leszedni mert műszakin nem megy át és utólag nem tudsz műbizonylatot szerezni ha szakember rakta fel akkor ő adott volna rá ha jogosult kérés nélkül is.
2011. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!