Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nálunk is vannak olyan tuningo...

Nálunk is vannak olyan tuningolt autók mint pl. : a Halálosabb Iramban?

Figyelt kérdés
Mindennap járok Budapesten de én még egyszer se láttam.Esetleg írna valaki aki látott.Csak annyit hogy milyet vagy hol.
2011. aug. 28. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:

nincsenek

mert hülyeség az egész

2011. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vannak persze csak ritka mint a fehér holló. Én a múltkor láttam egyet alul zölddel megvilágított autó volt sport kerékkel, felnikkel, stb. kb mint a filmben. Nem is akartam elhinni, hogy ilyen tényleg van Magyarországon. Utána néztem és még kiállítás is szokott lenni hazai tuningolt autókról.
2011. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az király.Biztos este mennek vele inkább.
2011. aug. 28. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegnap a máriapócsi driften csak olyanok voltak :) Két hét mulva tökölön lesz drift, látogass ki, ott majd láthatsz.
2011. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi lehet hogy kinézek.
2011. aug. 28. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajjajj, sőt ha néha felnézel az égre a Vasember is ott repked Supermannel eggyütt, miközben próbálják legyőzni a Godzillát akit felhergelt Mickey egér, mert túl sok mézet evett amit Mici-mackótol lopott és ez megártott a szervezetének. De nem baj, majd Dr. House kivizsgálja, bár lehet hogy Dr. Do-litlet kéne hívni.
2011. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
melyik barom mondta azt hogy itten nincsenek olyan kocsik?! hogy ne lennének!csak hát ugy mondom azokkal inkább éjszaka járnak hogy elkerüljék a rendöröket!de természetesen nappal is használják őket de akkor nem a nyüzsgő belvárosban.
2011. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak,de sokan azt hiszik az övék is olyan mint a filmbe,de még csak nem is hasonlít rá.. Mint a hülye szomszéd gyerek,aztán köze sincs a szarjának ahhoz az autókhoz..
2011. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!