Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek "tuningolt" autója...

Akinek "tuningolt" autója van, azt tényleg h*lyének nézi mindenki?

Figyelt kérdés

Sokszor van akinek van egy kevésbé jó autója, és rákölt dolgokat, matricákat, kerekeket, légterelőket...

Biztos mindenki érti milyen autókra gondolok, sok van az utcákon.

És sokan mondják, hogy mindenki h*lyének nézi az ilyen fiatalokat, mert azt hiszik most menő kocsijuk van, közben röhejesek...

Tényleg mindenki annak hiszi őket?


2011. márc. 16. 16:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
Csak azokat nézik hülyének, akik igénytelenül szétbarmolják az autójukat és azt hiszik milyen jót csináltak vele. Itt láthatsz ilyeneket: http://www.youtube.com/watch?v=3z0HIYz7ALU
2011. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mind a 10 millió Magyar nem fog itt válaszolni neked. És olyan se, aki mindenkit megkérdezett....

Ettől függetlenül, szerintem is nevetségesek az agyon szemöldöközött, kályhacső kipufogós 1,2-es nyomimobilok :)

Általában a vezetőik is pont ilyenek.

Olyan ez, mintha vennék egy 100 ft-os kínai pólót, és ráírnám tollal, hogy ARMANI.

Az is vicces... egy sima fehér póló nem az.

Szóval szerintem az olcsó egyszerű sz@rt kár csicsázni, maximum feltűnő nevetséges sz@r lesz belőle, de jó soha :)

2011. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Tényleg. Aki nem, az ugyanolyan hülye.
2011. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

2.ik bocs ha ez neked nyomimobil: [link]


és megnézném hogy neked ennél jobb járgányod van. :)

2011. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az 1.2-es szarokról volt szó.

És amúgy igen, elég gáz ez is, ha nekem lenne 500+ lovas autóm, biztosan sleepernek csinálnám, mint pl a Croydon 8th Sin Suprája.

2011. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

17.21 Ez egy Supra... én meg 1.2-es sz@rokat írtam, és a kérdésben is kevésbé jó autókról, matricákról meg hasonlókról volt szó. Másrészt elég gáz ez is a Halálos Iramból koppintott kinézetével.


A kérdező is, és én is valószínűleg ugyanarra gondolunk, a bilikék 1.4-es 15 éves astrákra kályhacső kipuffal meg 17-es felnivel, nyomi szemöldökkel. Esetleg hasonló csoda a lesötétített szuzuki, meg a 30 éves Honda crx.


Hozzátenném, nem kevésbé szánalmas nekem, mondjuk egy szép 10-20 éves merci, amire gusztustalan kereket aggatnak, és bömbölő kipufogót.

Előbbitől csak suttyó lesz, utóbbitól meg csak zajos.

A paréj meg azt hiszi ő lett a falu bikája, közben csak egy gyomorék akin mindenki röhög :)

2011. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem az ilyen subaru imprezákra, meg lance EVO-kra gondolok, mert azok jól néznek ki, hanem olyan autókra, mint a suzuki swift sötétített üveggel, meg NOS-os matricákkal sport kipufogókkal.

Az ilyenre mondják, hogy biztos valami beképzelt h*lyegyerek,

2011. márc. 16. 17:52
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát van különbség hülyegyerek módra tuningolt: [link]

És izlésesen tuningolt: [link]

autó között. Meg kérdés hogy milyen stílussal vezetik.

2011. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15éves Astra F-m van feltuningolva nem érzem hogy gáz lenne nem bilikék hanem gyöngyház fehér 21-es alu felnikkel és igen sötétített üveg sport kipufogó van rajta Blaupunkt hifivel az egész patyola tiszta, igényesen megcsinálva nem az eredeti motor van benne. Ezen már nincs gyári cucc ott ahol lehet könnyítve van és lassan többe kerül mint egy új autó...
2011. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is hülyének nézem őket de nagyon, a szar külsőségekre költ amitől nem lesz jobb a kocsi max csak hülyének nézik ahelyett hogy mondjuk megvenné a kocsihoz a jó fékbetétet vagy a drága jó minőségű olajat és attól lehet jobb lenne a szar tragacsa vagy netalántán amit a "tunyingra" abból vehetne 98as vagy 100as benzint is és attól repülne a kocsi.
2011. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!