Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi autók közül, ti...

Az alábbi autók közül, ti melyiket választanátok? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

A linken található autókat néztem ki magamnak, a döntés nem könnyű, a segítségeteket szeretném kérni. 5 millió, max 5,5 millióig esetleg ajánlhattok mást is. Köszönöm előre is!


[link]


[link]


[link]


2011. aug. 28. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
A Volvo-t.
2011. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
10000000000000% hogy a BMW-t választanám!
2011. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
avensis.
2011. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Na akkor egyelőre nem jutottam előrébb:)
2011. aug. 28. 21:26
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A BMW-re voksolok,de ..... :


[link]


[link]


[link]



[link]

2011. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Rolandtól autót nem nagyon vennék, főleg nem 5 gurigáért.

Az 525ös BMWvel meg az S80 D5 van egy kategóriában, azért az 1.6os S40 az 2 mérettel kisebb, nemtom hogy került be a listába :)


Ha innen kellene választani, akkor valszeg a Toyotát választanám ( fiatal, kevés km, szervízkönyv, hosszútávon anyagilag jobb döntés lehet, mint a bömbi - igaz nagyon nem vok japán fan).


5 millióért én márkakereskedésben keresnék lekövethető előéletű autót, neppertől semmiképp nem ( nálam az S80 és az E-klasse lenne a befutó ).

2011. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én a BMW-t venném meg a státusz miatt. Felszereltségben is nagyon ott van és dízel is, ezenkívül vigyáztak is rá rendesen. A volvo nagyon biztonságos, de a másik kettő sem rossz ilyen szempontból.

A toyota csak a megbízhatóságával és az újságával versenyezhet, de az amúgy drága autónak számít.

Számíthatsz rá, h mindhárom keresett a feketepiacon, de a bmw szerintem listavezető. Csajozni a bmw jobb is meg nem is! Sok pénzéhes csjt vonz és sok rendes lányt taszít!


Én inkább ezeket ajánlanám!:


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Én a BMW-t venném meg a státusz miatt. Felszereltségben is nagyon ott van és dízel is, ezenkívül vigyáztak is rá rendesen" - Dízel, 6 évesen 105 000km ( évi 17 000), amikor én megyek a benzinessel évi 27 000ret. Ezt ugye te sem hiszed el ?

Mellesleg az 5-5,5 millióba nem nagyon fér bele a 1x milliós S-Klasse.

2011. aug. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mercedest semmiképpen sem szeretnék venni, ráadásul a linkeltek közül egyik sem fér be a keretbe. Én az alábbi autókat úgy gondoltam elbírálni, hogy figyelembe vesszük többek között a futott km-et. Nem a státuszszimbólum miatt akarok autót venni, sokra nem megyek vele ha mindenki oda van érte, csak a gatyám rámegy a javításra, mert mindig van valami baja. 5-ös Bmw-ből van egy tucat még, nem feltétlen ennek kell lennie, van ezen kívül ebben az árkategóriában még ilyen, tehát ez inkább csak egy példa volt.
2011. aug. 30. 08:50
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
bmw
2011. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!