Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a probléma? Simson s50!...

Mi a probléma? Simson s50! Megszakító beállítása megtörtént, kondi kicserélve, a gyújtás alaplapon viszont semmi jelölés nincs, így tehát nem tudom hova állítsam :/! Próbálgattam a motor egy darabig viszonylag jó is volt!

Figyelt kérdés
Ám most újra használhatatlan! rángat, khagy, képtelen kipörögni, lefullad! karbi rendben van! Ha valaki tud az légyszi segítsen! milehet a gond? és hogy állítsam be az alaplapomat jelölés nélkül ??
2011. aug. 29. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/results?search_query=Original+Simson+.. (6/6!)

[link]

[link]

Rosszul van összerakva, rakd össze ezek segítségek alapján!

2011. aug. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még egy kis segítség! :) A gyertyapipa lehet rossz, vedd le és a kábelt szikráztasd meg! A kondenzátor rossz! tudom új de mostanában csupa selejtet csinálnak! A gyújtó tekercs le van gyengülve! Rossz a szikra időzítése! Rossz gyertya van benne, rakj bele 225 isolatort! A főtengely jól hézagolt? ha nem szedd szét állítsd be! És a keverék minősége de azt úgy vettem észre ha több az olaj benne akkor is beindul. A megszakítója jó? nincs el kokszolódva? beégve? az is sűrűn tönkre megy, vagy csak simán a műanyagja elgyengül és enged, meghajlik.

Remélem most már menni fog? :)

2011. aug. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 simsonracing2012 válasza:
Nekem is ugyan ez aproblémám de az enyém be van állítva és csak akkor csinálja ha bemelegszik.
2012. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Isolator gyertyát soha ne használj.kukába valók már .régen a legjobb gyertya volt de mára egy nagy vacak lett.Rakj bele briske-t vagy valamilyen más fajtát!
2012. okt. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hali! Nekem ugyanez a hibám volt. A megszakítóból német minőséget vegyél 50 ft vel drágább , 2x többet kibir, nem hajlik, olvad ,üt. A gyújtást tolómérővel be tudod állítani. A mérőt belerakod a gyertya helyére henger peremtől dugatyuig, 24-26 mm mélységnél kezdjen nyitni a megszakító!!!(lendkerék legyen fent) A megszakító hézag 4-2mm legyen! A gyertya 5-3 mm re legyen. Szemre kb belövöd . Alapot úgy állítod, hogy jobbra növeled balra csökkented a gyújtást. Nekem 25 mm nél van a gyújtás 85km/h-felett pörög a motor 4.4l t eszik százon! Remélem tudtam segíteni!
2014. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Még hozzá !

A lendkerék éket 12.9 es csavarból vagy gyorsacélból csinálj! Az ék ha 0.1 mm t mozdul egyből 1mm t állítódik a gyujtas. jobb ha nem a 10 ft s műanyagot rakod bele

2014. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!