Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan működik az autó üveg...

Hogyan működik az autó üveg fóliázás? Mi a menetrendje?

Figyelt kérdés
A menetrendjét úgy értem hogy: Milyen menetei vannak egy autó üveg fóliázásnak!?
2009. nov. 23. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
6:25-kor indul a déliből..!
2009. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyik ismerősöm a nyáron sötétítette le az autónk üvegjét. Először gondolom méretett vett az üvegről,kiszabta a fóliát. Aztán lezsírtalanította az üveget,tett még rá ezt-azt. Végül ilyen szárítógéppel vagy ilyesmivel rászárította a fóliát az üvegre. Azt hinnénk milyen nagy meló van vele...Jól keres vele,naponta van hogy 4-5 kocsi is megfordul nála.
2009. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felkeresnék egy ezzel foglalkozó céget ami hivatalosan intézi papírokkal együtt mert műbizonylat nélkül igencsak drága lesz minden igazoltatásnál!
2009. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A nagybátyám is ezzel foglalkozik! Kiváltotta a vállalkozóit,rendesen ad igazolást is meg ilyenek. Semmi gond nem volt eddig. És neki is nagy forgalma van. :S
2009. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

végül is én az itthoni kissé ívelt ablakra szeretnék fóliát mert állandóan besüt a nap és nagyon meleg van!Ezért kérdeztem!

Hőlégfúvóm már van.

Bár egyszer majd autóüvegre is teszek kísérletet persze itthoni célra :)

2009. nov. 23. 17:23
 6/6 anonim válasza:
Szerintem csak olyannal csináltasd, aki tud adni műbizonylatot a fóliázásról! Mivel a rendőr kérheti, és bele is köthet, ha nincs! Illetve biztos láttatok már ti is olyan kontár munkát, mikor a fólia alá levegő szorult, és megtöredezett, nagyon elcsúfítja a kocsit! Mekk- mesterek kíméljetek!
2009. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!