Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autónak: Renault, Peugeot?

Kezdő autónak: Renault, Peugeot?

Figyelt kérdés

Általában ezeket hagyják ki, a kezdő autók felsorolásból. Mert a Renault meg a Peugeot Francia és nem a legjobbak. (mondják páran)

Vélemények?


2011. aug. 30. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nekem az első autóm egy 2002-es Renault Clio volt.

Még mindig azt használom

Körülbelül 3 és fél év alatt úgy 400.000 Forintot költöttünk rá javítással,új szett nyári gumival,tehát a javítása benne volt olyan 300-350 ezer forintba az éves szinten körülbelül 100.000 az havi szinten 8-10 ezer forint+benzin kötelező dolgok:)

És még az értékéből is vesztett vagy fél milliót.

De nagyon szeretem ezt a kis autót igaz most se jó az elakadásjelzőm meg a jobb oldali ablak emelő.


Szóval vannak hibák de jó kis autó ezt leszámítva

2011. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség!Nekem is volt Peugeotom,és nagyon szerettem,és megbízható is volt.
2011. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
7%
Én pont most vezetek autósiskolában egy peugeot 306-os tanulóautóval és valamiért egyáltalán nem szeretem, szóval elsőre biztosan nem ilyet vennék, de szerintem később se. Nekünk viszont van egy 99-es mitsubishi L200-unk, annak ellenére, hogy terepjáró nagyon finom autó. Ezen tanultam vezetni is és nagyon könnyű volt vele. Haveromnak pedig van egy régebbi honda civic-je(megnem mondom pontosan milyen évjárat, de 90 valahányas), azt még nem vezettem de így is sokkal jobbnak tűnik, mint a peugeot. Szóval szerintem valami régebbi autóval kezdj. Vannak egész jó áron használtak.
2011. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Peugeot 206-om van. Első autóm, 1 éve van nálam. Eddig kb 20 ezer kilométert mentem vele az 1 év alatt és csak 1x kellett szervízbe vinni és már 10 éves autó. Semmi gond nincs vele, csak tankolod és megy. Fenntartása is olcsó. 1.1-es motor van benne 60 lóerővel, ami elmondom hogy ehhez a kis kasznihoz nekem bőven elég és még fizetni is alig kell utána. Ráadásul én 5 literrel elporoszkálok vele, csak tudni kell bánni az autóval, mert kijöhet akár 6-7 liter is, de persze ez nagyrészt tőled függ.

Szóval én bátran ajánlom, nekem nagyon bejött.

2011. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Jók a francia autók, nekem semmi bajom velük (de csak abban az esetben, ha vezetem őket). Viszont, ha ilyet veszel (és főleg ha nem újat), gondolj arra, hogy a szerelése nem könnyű, sok dolgot "másképp" oldanak meg franciák, mint a többiek. A motortérben nincs hely, valóságos kínzás, ha ott kell valamit cserélni.

A lényeg: ha nincs baja, nagyon jó, ha van baja, a szervízben olykor többet fognak elkérni, mint ha pl. egy japán kocsin csinálnák ugyan azt.

2011. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

Franciát soha. Ajánlott autó márkák: Honda, Mercedes, BMW, Lexus

És aminnyi pénzed van annyira legyen újabb fajta.

2011. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki ennyire sötét már bocsánat? Egy olcsó, kis fenntartású autót keres, te meg Mercit ajánlasz neki?

Mi Clioval járunk évek óta, soha semmi baja nem volt még, és a dízel 4,5 litert eszik.

2011. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Merciböl is vannak régebbiek, amik olcsók.
2011. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De hiába olcsó, ha a fenntartása drága!
2011. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ez a fenttartás csak duma, nincs nem kül kát hasonlóáru kocsinál
2011. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!