Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 400-as motor mennyivel...

Egy 400-as motor mennyivel megy max? És egy 600-as?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy veszek egy motort. Arra lennék kíváncsi, hogy melyik motor az, amelyikkel el lehet indulni egy kb 250 km-es útra? Suzuki Burgman pl belefér? Vagy az nem "motor"?
2011. szept. 1. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a Burgman az nem motor:D Az egy nagytestű p*csköszörű. Amúgy egy simsonnal is el tudsz menni 250 km-es útra, csak legyen nálad csavarhúzó:D Ja és robogóval 1általán nem élvezetes hosszú útra menni!!
2011. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát egy sport pl ZXR 400-as az megüti a 190et. Egy újabb 600as pl: R6 az már olyan 270-280at tud kb.
2011. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inkább túramotorok érdekelnek...
2011. szept. 1. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
A 400-as Burgmann nagyon kényelmes óriástestű robogó. "Motort" nemigen fogsz ilyen kényelmeset találni, max. valami crusert. A végsebessége 160 körül van (1 személlyel), de az már nagyon a vége. Az utazója 120-130, tehát sztrádán is használható.
2011. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen motorral elindulhatsz túrára ha megfelelő a műszaki állapota, attól függy mennyi időd van és mikorra akarsz célhoz érni. A Szigeten volt két arc Csehországból és a Simson Star-ral érkeztek! Egy motor annyivel megy amilyen az áttételzése , illetve hogy mennyire húzod a gázt:) Szerintem NE a végsebesség legyen a szempont amikor motort választol, hanem az, hogy milyen célra akarod használni!
2011. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, nekem is ez a célom. hetente mennék vele 250 km-es távolságra, illetve évente 1-2 alkalommal hosszabb túrára. Kényelmesen szeretnék utazni, és azért nem 60-al robogni:D

És még abban is segíthetnétek, hogy kb mennyit érdemes rászánni. én ilyen 4-500 e-ért egész jókat láttam....

2011. szept. 4. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudnod kell, hogy a sportmotorok nem hosszútávfutók. Nekem az van és 1 - 1,5 óra után elgémberedek rajta. Pihenőkkel lehet nagy távolságokat bejárni, de túrázásra ideálisabb egy túra motor (ahogy nevük is mutatja). Tehát nagy móka velük pályázni, a hegyekben kanyarogni de ezeket nem arra tervezték, hogy lemotorozz velük a térképről.

Az egy dolog, hogy megvásárolod a motort de sajnos ennek a hobbinak vannak járulékos költségei. Az egy dolog, hogy lehet "ingbe-gatyába" motorozni - én sose tettem - de pl a gumikon és a karbantartáson nem szabad(na) spórolni. Szerintem kijelenthető, hogy egy motor fentartási költsége eléri egy átlagos autó költségeit.

2011. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 5. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!