Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda mennyire megbízhat...

Derbi senda mennyire megbízható és erős motor?

Figyelt kérdés

Sokáig kibírja?

Erős motor?

Jó a márka?(mert még nem nagyon hallottam róla)

Nekem egy erős motor kéne terepre utcára,főleg terepre,

gondoltam még Yamaha Dt 50-re és az apriia rx 50-re vagy valami más tipusú enduro,cross,terep motor?

én erre a 3 fajtára gondoltam,ebből melyik a legjobb?

nekem Derbi Senda tetszik a legjobban,szerintetek jó motor?

Továbbá menyivel megy egy ilyen motor 70-80 km/h?


2011. szept. 2. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
50 motor nem erösek és hamarabb szét esnek mint egy pl 500 sok .
2011. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval.3 haverom motorozik 50-es endurokkal.1-nek Derbi Senda-ja van.A másik kettőnek Rieju nemtudommi.A Riejukkal elhagyják teljesítményben a derbi-t.Szerintem Yamaha dt-50.
2011. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

derbi nem nagy márka, annyit kell tudni róla, hogy spanyol, és a piaggo-val 1 cég, ami ugye híres :)


nagyon jó, megbízható, olcsón fenntartható szép, strapabíró motorok! könnyű szervizelni


szerintem a senda jó motor, de 80-al ne igen akarj vele menni :S semmi értelme


nekem is derbim van, 96-os, pöccre indul, semmi balya nincs a mai napig!! nagyon jól megy, alig eszik valamit, mégis megy mint a golyó, és az egy robogó, nem egy senda, aminek manuális váltója van


én megvenném a helyedben, nagyon jó motorok, és az alkatrész se dárga hozzá mint pl egy híresebb hondához, yamahához

2011. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármennyire is hihetetlen de a DERBI egy jó márka.

A spanyolok gyártják YAMAHA licenc alapján, 50 és 125 cm3 néhány típusukat eredeti YAMAHA motorral szerelik.

Bátran megveheted.

És itt egy link a magyarországi tesztjéről:


[link]

2011. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a Beta RR50, és a Honda CRE HM motorokat tartom erősnek ami igazán terepre való.

Én most adom el a Beta RR50-em, és semmi bajom nincs vele, megbizható motor indul egy rúgásra.

2012. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!