Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AC pumpa csere? (régi Swift)

AC pumpa csere? (régi Swift)

Figyelt kérdés

régi swiftem van zárlatos lett a szivargyújtó kiverte a biztosítékot kicseréltem a gyújtó továbbra se működik viszont ezután mikor indítani akartam egyszerűen nem indul az autó. Ráadom a gyújtást és nem hallani hogy az AC feltöltené a rendszert és nem is jut előre anyag a tankból.

lehet köze a zárlatnak a hibához és az elektronikába keressem a hibát vagy csak érdekes véletlen hogy a zárlat után szált el az AC és cseréljem ki azt.


2011. szept. 3. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem verte ki a motortérben az egyik főbiztosítékot?
2011. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiveszed az AC pumpát, bikázókábelt előveszed, rákötöd az akksira és összekötöd az AC pumpával, ha jó akkor az ac pumpa motorja el kezd szívni. Én panel mögött bizonyosodtam meg így arról, hogy nem jó. :D Am egy egyszerű biztosítékcserével kezdeném.
2011. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a biztosítók elvileg jók. Az AC pumpához ha jól tudom le kell venni a tankot?!
2011. szept. 3. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudod!Tank le,ablak leszerel,ac ki.És jön a koppanás mert az ac nem szokott csak úgy megdögleni.A motortérben kis fekete fedelek alatt vannak jó nagy biztosítékok azokat nézd meg ott lesz a hiba.
2011. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos a biztosítékok jók így marad a tank leszerelése. köszi a segítséget.
2011. szept. 4. 13:20
 6/8 anonim válasza:

Én is ezzel szenvedek.Megragadt motor szét szed..

Utána se sikra se AC bugás. MEgoldás ?

2012. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gruber Máté válasza:
Üdv. Nekem olyan bajom van hogy neha leall az auto. Sűrübben akkor mikor nagyobb a fordulat es utana fékezek. Nem gyullad ki a műszerfal hanem nem reagál a gázra. Megallok es 2szer 3szor ráindítok es elindul. Benzinszűrőt cseréltem. Ac pumpa búg. Kezd behalni?
2015. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"kiszeded az ac pumpát és bikakábellel..." Aha, persze, aztán már vissza se teszed, mert ez teszi tönkre, ha szárazon van járatva. Jó esetben új pumpa, rosszabb esetben úgy megfarkal a tűzoltóság ha meglátja hogy házilag szereled a tasnkot, rosszabb esetben ALLAHU AKBAR! (= robban a benzin, pl. a "bikakábel" odanyomásakor keletkező szikrátol...) tuti, hogy valami biztosíték hiba lesz.
2017. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!