Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 600....

Milyen autót vegyek 600. 000Ft környékén?

Figyelt kérdés
5 Személyes autót szeretnék venni. Most peugeot 206 van, őt szeretném lecserélni valami tágasabbra. Kritériumok: Legyen tágas, keveset fogyasszon, és legyen megbízható. Cirtöen Xm, saab 9000... ilyesmi autókat néztem, de sajnos nem vagyok túl otthonos az autók világában. Dieselt szeretnék, amiről mindenki beszél le, de hát nem tudják megindokolni hogy miért ne vegyek. köszönöm a segítséget
2011. szept. 3. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél Volkswagent.
2011. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én megindokolom: érzékeny szerkezet, drága a javítása, valószínűleg sokat futott.


A Citroen XM, meg a Saab 9000 mióta kisfogyasztású? Vagy mit értesz kis fogyasztás alatt? Egy tágas autó nem fog keveset fogyasztani.

2011. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Nekem tágas autóm van alacsony fogyasztással :D

Passat B4 1.9TDI kombi, max 6l, és már akár 600-ért is lehet venni ;)

2011. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen passatra gondoltam én is, leírnád a tapasztalataidat? Kis fogyasztáson értem az 5-8liter intervallumot.
2011. szept. 3. 12:36
 5/11 anonim válasza:
48%

ha nem mész évente legalább 50 000 km-t, fölösleges dieselt venni, mert az drágább, mint a benzines


ja és számíts rá, hogy a kilóméteróra vissza lesz tekerve, a kárpit ki lesz tisztítva, tehát nem nagyon látod meg, hogy valójában mennyire használt az autó

2011. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem ha passatot akarsz akkor érdemes kintről hozni egyet, m év végig csökkentve van a regadó, és így kb ott leszel vele, mintha itthon vennél egyet, csak sokkal jobb állapotú lesz. Ha mégis itthonit veszel, akkor arra számíts h már van bennük legalább 4-500e km, mégha az óra 260-at is mutat. Kicsit zavaró a kombiba, h csörög-zörög benne a csomagtérműanyag. Küszöb eleje, hátsó ívek, tornyok, és a csomagtérfelől ha leveszed két oldalt azt a műanyag ajtót ami mögött van az elsősegély doboz, meg ilyenek, ott lesz egy műanyag amit ki lehet simán venni, na még az alatt is szokott rohadni. Motornál leginkább azt kell nézni, mint bármely más autónál, annyi h ebből kamrásat már nem szabad venni. A kamrás a 75le-s. Csakis 90 v 110le-st...
2011. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a passatot én is ajánlom, de nézegesd a Focus-okat is. 600ért kapsz rendeset és a fordok igen strapabíró jószágok. nekem is volt, van ford. belülről nem 1 bálna Merci de tágas, kényelmes mozgékony és a szervízbe sem kell hordanod havonta.

v esetleg g astra?

2011. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2000+ évjáratú cápa Galant ?
2011. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
G astra kombi,és ha évi 20-25000 nél kevesebbet mész akkor a dízelt felejtsd el vegyél benzinest!1,6 100 paci a nyerő az 1,4 gyenge.
2011. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
galant mitsu
2011. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!