Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt céges autót érdemes...

Használt céges autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
vagy azokat nagyon "kihasználják"?
2011. szept. 3. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég olcsón adják akkor igen, mondjuk az azonos típusú kocsik piaci ára feléért 2/3-ért.

azok biztos hogy 250-300 körül futottak, de se többet se kevesebbet, kérdés hogy mennyire van le a kaszni és karbantartották e

2011. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

MAZDA 6 Sport 2.0 CD TE

képek alapján jó állapotú, ezt le is írják..km-t nem írtak, de tuti hogy sok van benne.

2003as és 1.499.000 huf.

"RENDKÍVÜL JÓ ÁLLAPOT! CÉGES HASZNÁLATBAN VOLT, EZÉRT HÍVOM MINDENKI FIGYELMÉT FEL ARRA HOGY A KM-ER LÉNYEGESEN KEVESEBB, MINT A REGISZTRÁLT FUTÁS TELJESÍTMÉNY! "

ezt írták.

2011. szept. 3. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el!A dízeleket jól kihasználják aztán amikor már kéne rá költeni akkor elpasszolják áron alul,meg jó állapotban ez csak duma,szerintem pénztemető!Vegyél egy jó benzinest!
2011. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Viszont a céges autónak nagy előnye, hogy szakszervizben szervizelik, és az ajánlott időközönként olajcsere, ilyesmi..

Legalábbis a cégnél, ahol dolgozom, így van, ~200 autó van a cégnél, mindegyikkel ez a helyzet..

300ezernél csere, most a harmadik autómat nyúzom, eddig mindegyiket tiszta szívvel adtam le..

Szóval ha olcsón kapod, megéri..

Ezt a közel 10éves példányt ennyiért például nem találom kifejezetten olcsónak..

2011. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BudSpencer ***** válasza:
80%
Az én szememben a "szakszervizben" szervizelt inkább hátrány, mint előny. Elfelejtett de kiszámlázott olajcserék, alkatrészek stb...
2011. szept. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen a "nagy márkaszervíz"-ekben vannak a legbalf_szabb szerelők ráadásul még jól át is b_szák az emberek fejét papíron cserélik az olajat szűrőt stb csak hát gyakorlatilag már nem.
2011. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor kb megakarnak csak szabadulni tole!?
2011. szept. 4. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ja. Így dobják ki a szemét dombra. Ez már az a kereskedő gubízta aki most át akar vele valakit verni.
2011. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szemétdombra*
2011. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 6. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!