Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601-es manapság át...

Trabant 601-es manapság át tud menni a műszki vizsgán/környezetvédelmi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Konkrétabban arra gondolok, hogy csak az újszerű, felújított darabok, vagy a lehasználtabb de azért még működőek is át tudnak jutni a vizsgán? Vagy rá kell költeni egy valag pénzt hogy megfeleljen?
2011. szept. 3. 18:48
 1/10 anonim válasza:
57%

hát elvileg kéne bele katalizátort venni, hogy átmenjen a vizsgán.

A katalizátor meg annyiba kerül mint egy másik trabi, és ha rárakod lefojtja ugy az amugyis gyenge motort, hogy a lovaskocsi is leelőz...szal trabit inkább tannyára oszt széjjahejteni..:)

2011. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kár mert épp trabant vásárlásban gondolkoztam de hát ez így nem túl bíztató :(
2011. szept. 3. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem 1.1 ben gondolkozol.Az erősebb mint a 601 es és az olajat se kell kevergetni mert 4 ütemű.Én azt vennék ha venni akarsz trabit.
2011. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi felraktuk a katalizátort a Trabin vizsgára, átment, utána azonnal leszedtük, mert csak tönkreteszi a kocsit. Átlagos, de azért jó állapotban van a kétüteműnk. Következő vizsgánál megint felrakjuk rá és aztán leszedjük..
2011. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezt akartam írni. Műszakira feldobod, aztán leveszed.
2011. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem féltek hogy a rendőr megállít és ha leméri a károsanyag kibocsájtást akkor az értékektől kiakad a mérője??
2011. szept. 5. 21:11
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgymeg négyüteműt soha se vennék ami a 2üteműn szép volt azt a 4üteműn elrontották lecsapott géptető batár hátsólámpák stb.
2011. szept. 5. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem foglalkoznak ilyesmikkel. Főként, hogy az én Trabim már 1977-es, és a látvány inkább mosolyogtató, minthogy bárkinek is a katalizátoron járjon az esze. :)
2011. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy kis pénz ráfordítással, a 4 üteműt is 2 ütemű kinézetűre lehet "varázsolni" :) motorháztető,homlokfal,lökhárítók,hátsó lámpák. Személy szerint én is 2T párti vagyok, de a 4T-vel sincsen semmi baj ha vissza van "2T-sítve" :)))
2012. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Átmegy katalizátor nélkül is a "katalizátort kell bele venni" csak eggy ócska tévhit neke volt eggy 601-s em és eggy 1.1-em it a 601-es is simán átment nkem mind 2 őn
2012. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!