Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Német érvényes műszakival...

Német érvényes műszakival rendelkező autók keresése?

Figyelt kérdés
Hogy kell beállítani az autoscout-on ill. a mobile-n, hogy csak ezeket dobja ki.
2011. szept. 7. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
autoscout-on nem hiszem h be lehet állítani mert sehol se találtam rajta ilyen lehetőséget, de a "Suchen" től balra van 1 d betős aláhúzott kék szó, na ott azért elég sok mindent meg lehet keresni részletesen.
2011. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen opció.

Megemlítve,hogy nem találkoztam még olyan kereskedővel akinél ne lehetett volna minimum egy friss vizsgát belealkudni a vételárba.

Mellesleg nem mindegy?

Ha megveszed és itthon forgalomba helyezed akkor magyar műszaki vizsga kell.

Ha csak német lakcímmel vagy kinti céggel operálva regdíjat spórolnál - az első rendőrig mész csak aki lefoglalhatja a verdádat elsejétől.

"Magyarország én így szeretlek!"

Vagy nem ?!

:D

2011. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam! Okmányokkal rendelkező(=érvényes forgalmi?) autókra keresnék. Tehát hogy Mo-i forgalomba helyezéshez legyenek okmányai.
2011. szept. 7. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
aminek nincsenek okmányai azt általában feltüntetik.
2011. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!