Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom, hogy melyik cég...

Honnan tudom, hogy melyik cég gyártja a gyári alkatrészt az autómba?

Figyelt kérdés
Például szeretném megtudni, mi a márkája a gyári (tehát a gyárban beletett) olajszűrőnek? De kérdezhettem volna akár lengőkart, vezérműszíjt, féltengelyt stb. tehát bármilyen alkatrészt.
2011. szept. 7. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Többnyire a német autókhoz a következők szállítanak alkatrészt: szűrők---)Mann Filter, Knecht(mahle),Bosch /Fék---) ate, textar / Olaj---) castrol. /Termosztát---)LUK / Gyertya--NGK/ Futómű---)sachs, monroe. Ezeket érdemes keresni!!
2011. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Többnyire a német autókhoz a következők szállítanak alkatrészt:

szűrők:Mann Filter, Knecht(mahle),Bosch

Fék: ate, textar

Olaj: castrol.

Termosztát:LUK

Gyertya:NGK

Futómű:sachs, monroe.

Ezeket érdemes venni!!

2011. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyébként ha az www. unixauto.hu webshopjában kikeresed a te autódat és nézegeted az alkatrészeket akkor mutatja, hogy 'Gyári minőség' vagy 'normál minőség'. (ha gyári minőség akkor gyári beszállítói alkatrészről van szó, ha normál akkor gagyi...)
2011. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!