Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a CPI robogó? Úgy...

Milyen a CPI robogó? Úgy halottam, hogy német gyártmány és hogy a KTM gyártja. Nehéz bele alkatrészt szerzni? S ezek a robogók vízhűtésesek? 85 - 90 km/h mennek? Egy ismerősömnek 2007 évjáratu van.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 07:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hol hallottad , hogy a kínai CPI német gyártmány amit egy osztrák cég (KTM) gyárt? Na meg max az óra szerint mennek 85-90et, de akkor elég sokat csal.
2010. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Amióta kiírtam a kérdést voltam egy robogó szaküzletben!

Egy német uriember vásárolta fel az egész cpi-t.

S ott mondták, hogy Németországban fejlesztették ki!!!

és, hogy megbízható robogó!

A fejlesztés után költöztették ki aszem Koreát mondtak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 20. 13:31
 3/24 A kérdező kommentje:
Na ez a tévhit itt látható az első hozzászólónál!
2010. máj. 20. 13:42
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kerdezo nagy tevedesben vagy az elso valaszolonak nagyon is igaza van! Nem szabad ilyen robogokat venni mivel csak az ember maga jar rosszul amit ajanlatos venni: piaggio, gilera, aprilia, malaguti, honda, yamaha, suzuki robogokjat masokat ne nagyon mert nem minoseguek meg van egy par ami jo de a cpi tuti nem!
2010. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Na mindegy!

Én megveszem! Én hallottam egy hozzáértő mit mondott róla!

Azért kösz!

2010. máj. 20. 17:52
 6/24 A kérdező kommentje:
Amúgy a cpi-ben Minarelli motor van.
2010. máj. 20. 19:09
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Vedd meg felolem te utod meg a bokad hozzaerto is mondja hogy keljen az aru minarelli blokk nincs az yamaha aerox, malaguti f12, f15 es tarsaiban van ebenn 100%-os nincs de elore lehet jol; fog menni de kis idovel nagyon szar robogo lesz es megfogod banni a hiusagodat....
2010. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Na és ön honnan tudja?!

Minarelli által kifejlesztett motor van benne!

2010. máj. 20. 21:55
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha szerinted olyan nagyon jó robogó, akkor minek kérdezed meg, vagy miért hurrogod le a válaszolókat. Vedd meg és élvezd amíg lehet. Széles utat!
2010. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

A válaszadók közül egy sem volt akik konkrétan ismerné a robogót!

Csak a név után megy!

Minarelli motorral nem tom, hogy lehet kínai! :D

2010. máj. 21. 08:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!