Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 percen belül 2x kaptak...

10 percen belül 2x kaptak lencsevégre. Van olyan szabály, hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

hello. hát igen. megesik az ilyen :)

(a pancserozásból nem kérek)


Valami olyasmi kiskaput hallottam már nem tudom kitől, hogy ha 10 percen belül van a két fotó készítése akkor talán csak az egyik csekket vagyok köteles kifizetni. tud erről valaki valamit?


Az értelmét ott látnám, hogy ugya folyamatosan gyorsan hajtottam nem pedig, "gyorshajtgattam" egyszóval a két fénykép egy és ugyanazon szabályszegés bizonyítéka.


Várom a válaszokat.


2011. szept. 8. 18:34
 1/5 anonim válasza:
46%
Egy és ugyanazon szabálysértésért nem büntethetnek kétszer,de szerintem ez más...Én tuti büntetnélek,nem is kicsit!
2011. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg 10 percen belül volt, és két bírságot kapsz, csak a nagyobb értékűt kell kifizetned.
2011. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
itt 2 szer fizetsz !ez két külön szabály sértés, mert ha uton vagy megbüntet mert nincs nálad első segély doboz, 10 perc múlva ezért nem büntet, de gyors hajtás az elkerülhető lett volna!!
2011. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Egyet kell csak fizetned, de a nagyobb összegűt. Aki azt írta, hogy mindkettőt be kell fizetni, az legyen szíves befogni a méltóságos száját és csak olyan kérdéseknél ugasson amihez ért is.
2011. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre linkelnétek valami szabályt?


Ez a csóri pl 12 perc alatt gyűjtött be 500 000 forint értékű ORFK részvényt :

[link]

2011. szept. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!