Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportdobot tegyek?

Milyen sportdobot tegyek?

Figyelt kérdés
1994-es Yamaha xj600n tipusu motoromra sportdobot szeretnek.MOst jelenleg a ket gyari van.Nem akarok sok penzt szanni ra de a fontos hogy jo hangja legyen,esetleg a teljesitmeny is nojjon.A kerdesem hogy az egesz rendszert ha kicserelem egy dobosra jovok ki jobban a pennzel vagy ha a ket gyari dobot cserelem le ket olcsobb sportdobra.Ezt konnyen meg lehet csinalni?Milyen dobokat/rendszereket nezzek?A kipufogorol kell papir,vagy el kell vinni muszakiztatni?
2011. szept. 9. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hello


Ha csak sportdobot raksz fel attól még nem fog nőni a teljesítmény, egy nagyon jó rendszertől is max +5 lóerőt várhatsz de ahhoz meg kell egy powercommander is..

Szinte észrevehetetlen..


Sportdob nem utcára való, műszakinál vissza kell rakni a gyárit..


Én a Yoshimurát és az Akrapovic-ot ajánlom, olcsóbbak közül a martin..


Vagy olyan dobot vegyél ezek közül amiben van E betű gravírozva (nekem is ilyen van) van benne egy szűkítő ha kiveszed sportdob ha nem akkor meg utcai.. halk lesz mint a gyári.. ennek az az előnye műszaki előtt nem kell vele szórakozni.. átcserélni a gyárit..

+ ha külföldre mész ott eléggé büntetik a sportdobokat nem éri meg kockáztatni..


Nekem volt yoshim is az volt a durvább, jó hangú :))

Használtan tudsz venni a sportmotor.hu újat nem érdemes..

2011. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es hogy szerelik fel?Egyik cso vekonyabb mint a masik,egybe csuszik es meghuzzak,v hegesztik?
2011. szept. 9. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyik cső kisebb átmérőjű majd egyszerűen egy bilincsel hozzá van fogatva de a tiédnél nem tudom hogy le kell e vágni.. lehet összekötőcsövet is kell csináltatnod..
2011. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tess itt meg tudod csináltatni..

2011. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!