Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinszűrő csere. Csak gyári...

Benzinszűrő csere. Csak gyári vagy bármilyen?

Figyelt kérdés
Tank leszedése közben sikerült letörni a gyári benzinszűrőt és a tartó csavarok is beletörtek sajnos az alvázba tehát a gyári szűrőt ha veszek se tudom felszerelni. elég nehéz és nagydarab a gyári tehát nem nagyon szeretném ha ott lifegne. Ki cserélhetem kisebb sima egyszerű szűrőre amit nem kell felcsavarozgatni? (kis átlátszó filteresre gondolok amit a benzinkutakon is lehet kapni pár száz forintért vagy valami hasonlóra ami kicsi és nem súlyos )
2011. szept. 11. 20:55
 1/6 Futurare ***** válasza:
64%
azért gyártanak adott típushoz adott szűrőt mert az kell bele... legközelebb meg vidd olyanhoz, aki nem szakbarbár és tudja mit csinál
2011. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Milyen kocsi? Mert az nem mind1
2011. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen mindegy,csak szűrő legyen!Mi az,hogy tipushoz?Mert nem ugyanaz a feladata minden szűrőnek,hogy szűrjön?Most egy ilyen vacak kis müanyag dolognál,nehogy már tipusokról beszélj 21:08-as hozzá szolló!A lényeg,hogy méretre azonosra törekedj!
2011. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
suzuki swift régi ezres. köszi a választ vinném én szakihoz csak most épp nem fér bele a keretbe a kocsi meg kell. egyébként véletlen tört le gondolhatod hogy nem szándékos volt. most két ellentétes választ kaptam :D
2011. szept. 11. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha össze tudod házasitani valamilyen másfajta szürővel is,akkor tedd azt,amugyis a magyar ember szeret tákolni és általában működik is az eredmény:D
2011. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A benzinszűrő nem típusfüggő, szinte minden benzinkútnál vagy autós boltban kapsz olyat amit felrakhatsz at eredeti helyett.

Csak arra ügyelj, hogy az áteresztő képessége minimum annyi legyen mint az eredetié.

2011. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!